Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα πλήρη αποτελέσματα στους επτά ομίλους

Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Νέστος Χρυσούπολης    –        Θερμαϊκός Θέρμης        3-1
Δόξα Δράμας        –        Αλεξανδρούπολη  1-0
Αναγέννηση Πλαγιάς     –        Μ. Αλέξ. Ορφανίου       0-0
Ορφέας Ξάνθης    –        Άρης Αβάτου       2-1
Αγροτικός Αστέρας       –        Απόλλων Παραλιμνίου1-1
Εθνικός Σοχού      –        Πανδραμαϊκός2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Θερμαϊκός Θέρμης – Αλεξανδρούπολη, Μ. Αλέξ. Ορφανίου – Νέστος Χρυσούπολης, Άρης Αβάτου – Δόξα Δράμας, Απόλλων Παραλιμνίου – Αναγέννηση Πλαγιάς, Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης, Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σοχού.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας        –        Μ. Αλ. Τρικάλων 2-0
Κοζάνη       –        Άγιος Ματθαίος   3-0
Μακεδονικός        –        Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-1
Εδεσσαϊκός –        Γιαννιτσά    0-0
ΑΕ Λευκίμμης      –        Κτην. Αστέρας     5-0
Θύελλα Σαρακηνών       –        ΑΕ Ποντίων         1-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ (13/2,15.00)
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Άγιος Ματθαίος, Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Γιαννιτσά – Κοζάνη, Κτηνοτροφικός Αστέρας – Μακεδονικός, ΑΕ Ποντίων – Εδεσσαϊκός, Λευκίμμη – Θύελλα Σαρακηνών.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγωνιστική)
Ατρόμητος Παλαμά       –        Νέα Αρτάκη                   0-0
Ελασσόνα   –        Θησέας Αγριάς     2-0
Ηρακλής Λάρισας          –        Αταλάντη    4-1
ΠΟ Φήκης  –        Αετός Μακρυχωρίου      3-0 ά.α.
ΑΟ Υπάτου –        Δήμητρα Ευξεινούπολης         2-1
Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  –        Αμβρυσσέας         0-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Νέα Αρτάκη – Θησέας Αγριάς, Αταλάντη – Ατρόμητος Παλαμά, Αετός Μακρυχωρίου – Ελασσόνα, Δήμητρα Ευξεινούπολης – Ηρακλής Λάρισς, Αμβρυσσέας Διστόμου – ΠΟ Φήκης, ΑΟ Υπάτου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
          Ναυπακτιακός      –        Εθνικός Σκουλικάδου    1-0
          Αναγέννηση Άρτας        –        Αχέρων Καναλακίου      1-0
          Διαγόρας Βραχν.  –        Αμβρακικός Λουτρού    3-0 ά.α.
          Παναγρινιακός     –        Παμβουπρασιακός         3-1
          Αίας Γαστούνης   –        Παναχαϊκή  2-1
          Τηλυκράτης          –        Παναγιάλειος        0-0
  • Ρεπό είχε ο ΑΟ Διαβολιτσίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Εθνικός Σκουλικάδου – Αχέρων Καναλακίου, Αμβρακικός Λουτρού – Ναυπακτιακός Αστέρας, Παμβουπρασιακός – Αναγέννηση Άρτας, Παναχαϊκή – Διαγόρας Βραχνέικων, ΑΟ Διαβολιτσίου – Παναγρινιακός, Παναιγιάλειος – Αίας Γαστούνης.
  • Ρεπό έχει ο Τηλυκράτης.
5ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Παναρκαδικός      –        Άρης Σκάλας        4-0
Χαραυγιακός        –        Σαντορίνη   1-1
ΑΕ Ερμιονίδας     –        ΑΕ Μυκόνου        2-0
Άγιος Ιερόθεος     –        Φωστήρας   1-2
Ερμής Μελιγούς   –        Ηλιούπολη  αναβλήθηκε
  • Ρεπό είχε ο Φοίνικας Ν. Επιδαύρου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Άρης Σκάλας – Σαντορίνη, ΑΕ Μυκόνου – Παναρκαδικός, Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Χαραυγιακός, Φωστήρας – Ερμιονίδα, Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Μελιγούς.
  • Ρεπό έχει η Ηλιούπολη.
6ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική)
Πανελευσινιακός  –        Αιολικός     2-0
Καραβάς     –        Αήττητος Σπάτων 2-0
Κερατσίνι   –        Θύελλα Ραφήνας  1-0
Εθνικός Πειραιώς –        ΑΟ Πυλίου 4-2
Αστέρας Βάρης    –        Προοδευτική        1-1
  • Ρεπό είχε ο Αίας Σαλαμίνας.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων, Θύελλα Ραφήνας – Πανελευσινιακός, Αίας Σαλαμίνας – Καραβάς, ΑΟ Πυλίου – Κερατσίνι, Εθνικός Πειραιώς – Κ. Αστέρας Βάρης.
  • Ρεπό έχει η Προοδευτική.
7ος ΟΜΙΛΟΣ (εξ αναβολής, 10η αγωνιστική)
          Νεάπολη     –        ΠΑΟ Ρουφ  0-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/2, 15.00)
Άρης Σούδας – ΠΑΟ Ρουφ, Αλμυρός – Ατσαλένιος, Νεάπολη – Γιούχτας, Άγιος Νικόλαος – Πανιώνιος, ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας.

 

Related posts

Αιχμή του δόρατος ο Χατζηβαλσάμης για τον Ιάλυσο!

Abola Team 2

Αποφασισμένος στον Ασπρόπυργο o Ιάλυσος

Abola Team 2

Συνεργασία του Ιάλυσου που απέκτησε Μαγκάκη με τον Ευαγόρα

Abola Team 3