Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Όλοι οι δρόμοι οδηγούν στο Ρουφ

Το ντέρμπι του ΠΑΟ Ρουφ με τον Πανιώνιο ξεχωρίζει στο αυριανό (13/3) πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
15.00, Θερμαϊκός – Πανδραμαϊκός: Παραδεισόπουλος, Τσιλιτάρη, Κουτσικανίδης (Πιερίας), Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου: Μυλοπούλου, Γεωργαντέλης, Δεδονάκης (Καβάλας), Αγροτικός Αστέρας – Άρης Αβάτου: Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Σηπάκης (Πέλλας), Ορφέας Ξάνθης – Μ. Αλέξ. Ορφανίου (αναβλήθηκε), Αναγέννηση Πλαγιάς – Αλεξανδρούπολη: Χάψας, Αναστασίου, Μυσιρλής (Σερρών), Δόξα Δράμας – Νέστος Χρυσούπολης: Δρακίδης, Κεγαγιάς, Σπάρταλης (Ξάνθης)
2ος ΟΜΙΛΟΣ (εξ αναβολής, 17η αγωνιστική)
15.00, Κτηνοτροφικός Αστέρας – Ηρακλής Αμπελοκήπων: Μιχαηλίδης, ΑδραμάνΗς, Παπαδόπουλος (Πέλλας), ΑΕ Ποντίων Κοζάνης – Άγιος Ματθαίος: Δημεράς, Κουτσούμπας, Βαλιώτης (Λάρισας), Θύελλα Σαρακηνών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Τζάμος, Σιδερίδης, Τσαγκάς (Καστοριάς).
3ος ΟΜΙΛΟΣ (19η αγωνιστική)
15.00, Νέα Αρτάκη – Αμβρυσσέας Διστόμου: Καλογερόπουλος, Μιμίδης, Καμπιώτης (Αθηνών), Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Δήμητρα Ευξεινούπολης: Χατζηβασιλείου, Τσεχελίδης, Πουλαδάκης (Μακεδονίας), ΑΟ Υπάτου – Αετός Μαρκυχωρίου (ματαιώνεται), ΠΟ Φήκης – Αταλάντη: Κεχαγιάς (Κοζάνης), Αγγελόπουλος (Θεσσαλίας), Καρακίτσιος (Θεσσαλίας), Ηρακλής Λάρισας – Θησέας Αγριάς: Πέτσας, Μπάλλας, Αλεξόπουλος (Τρικάλων), Ελασσόνα – Ατρόμητος Παλαμά: Κολορίζος, Φαρμάκης, Δόσκορης (Φθιώτιδας).
4ος ΟΜΙΛΟΣ (23η αγωνιστική)
15.00, Εθνικός Σκουλικάδου – ΑΟ Διαβολιτσίου: Πετρόπουλος, Αβραμοπούλου, Γαλάνης (Αχαΐας), Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή: Ρέκας, Η. Μπουρίκας, Χ. Μπουρίκας (Μεσσηνίας), Τηλυκράτης – Παμβουπρασιακός; Καζανάς, Γαλανόπουλος, Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας), Αίας Γαστούνης – Αχέρων Καναλακίου: Βατσάκης, Μπεκιάρης, Αντωνόπουλος (Λακωνίας), Παναγρινιακός – Ναυπακτιακός Αστέρας: Νίκου, Αθανασίου, Βατός (Άρτας), Διαγόρας Βραχνέικων – Αναγέννηση Άρτας; Τσκάλης, Λιάπης, Κορδάς (Ηλείας).
5ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
11.00, ΑΕ Μυκόνου – Ερμής Μελιγούς: Αλιάδας, Τσαγανού, Παύλος (Δυτικής Αττικής)
12.00, ), Σαντορίνη – Άγιος Ιερόθεος: Μπαλαχούτης, Σηφάκης, Σιγανού (Πειραιά)
15.00, Φωστήρας – Άρης Σκάλας: Βλάχος, Σούζας, Παντελίδου (Ανατολικής Αττικής), Φοίνικας Νέας Επιδαύρου – Ηλιούπολη: Σαφαρίκας, Ανδριανός, Παπαδιονυσίου (Αχαΐας Χαραυγιακός – ΑΕ Ερμιονίδας: Ζαχαρόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Λεωνίδας (Τρικάλων), Καστρινάκης (Ανατολικής Αττικής).
6ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνισιτκή)
15.00, Αιολικός – Προοδευτική: Μαυραντωνάκης, Τραουδάς, Πετρίδης (Χίου), Αστέρας Βάρης – ΑΟ Πυλίου: Παναγιωτάρας, (Αθηνών), Στεργιακούλης (Λέσβου), Τραντάς (Αθηνών), Εθνικός Πειραιώς – Αίας Σαλαμίνας: Τσατσούλης, Μητροφάνης, Τζάννης (Αθηνών), Κερατσίνι – Αήττητος Σπάτων: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Μπεκιάρι (Αθηνών), Μαραθωνίτης (Αθηνών), Καραβάς – Πανελευσινιακός (αναβλήθηκε).
7ος  ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνισιτκή)
15.00, Νεάπολη – Αλμυρός: Τρίγκας, Ψιλιτέλης, Πέτσας (Χανίων), Άγιος Νικόλαος – Άρης Σούδας; Ζιούτος, Σφακιανάκης, Βισκαδούρος (Ηρακλείου), ΑΟ Πόρου – Ατσαλένιος: Ταμπουρατζής, Καφεσάκης, Θεοδοσάκης (Λασιθίου), Αναγέννηση Ιεράπετρας – Γιούχτας: Καλυβιανάκης, Βαρβαντάκης, Βλαχάκης (Ρεθύμνου), ΠΑΟ Ρουφ – Πανιώνιος:  Μπεκιάρης, Κλεπετσάνης, Σπηλιώτης (Κορίνθου).

Related posts

Πήρε και Ζαχαράτο ο Ασπρόπυργος

Abola Team 2

Παναρκαδικός: Ο αφοσιωμένος επαγγελματίας, Ίσμαελ Μπλάνκο

Γιώργος Ανανίδας

Ακολουθούν ανανεώσεις και ανακοινώσεις στην ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Abola Team 2