Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (3η αγωνιστική)
Χαλάνδρι – Αγία Παρασκευή 1-2, Άρης Πετρούπολης – Χολαργός 2-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΚΗ
Χαλάνδρι – Άρης Πετρούπολης, Χολαργός – Αγία Παρασκευή.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κολωνός – Γκυζιακός 3-0, ΓΣ Καισαριανής – Κορωνίδα 1-0, Πέρα Κλουμπ – Κοψαχείλα 3-6, Ηρακλής Περιστερίου – Τερψιθέα 1-0, ΠΟ Ψυχικού – Γαλαξίας 1-0, Νεοπεντελικός – ΑΟ Γλυφάδα 6-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γαλαξίας Περιστερίου – Ηρακλής Περιστερίου, Τερψιθέα – Πέρα Κλουμπ, Κοψαχείλα – ΓΣ Καισαριανής, Κορωνίδα – Νεοπεντελικός, ΑΟ Γλυφάδας – Κολωνός, Γκυζιακός – ΠΟ Ψυχικού.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΣ Γαλάτσι – Αλσούπολη 2-2, Χαλκηδονικός – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-0, Ιπποκράτης – Φωστήρας Ηλιούπολης 1-3, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Άμιλλα Περιστερίου 3-0, Εθνικός Αστέρας – Παράδεισος 3-6, Ταταύλα – ΑΕ Περιστερίου 0-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Περιστερίου – Χαλκηδονικός, Αλσούπολη – Ταταύλα, Άμιλλα Περιστερίου – ΠΑΣ Γαλάτσι, Φωστήρας Ηλιούπολης – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης, Παράδεισος – Ιπποκράτης, Ατρόμητος Χαλανδρίου – Εθνικός Αστέρας.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ελευθερούπολη – Νέα Σμύρνη 2-1, Λαύρα Αργυρούπολης – ΑΕ Μεταμόρφωσης 1-0, Ορφέας Αιγάλεω – Κηφισιά 2010 2-1, Δάφνη Αθηνών – Άρης Καλαμακίου 2-1, ΑΟ Καλαμακίου – Αστέρας Εξαρχείων 0-0.
*** Ρεπό είχε ο Άρης Χολαργού
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Εξαρχείων – Άρης Χολαργού, ΑΕ Μεταμόρφωσης – ΑΟ Καλαμακίου, Νέα Σμύρνη – Λαύρα Αργυρούπολης, Άρης Καλαμακίου – Ελευθερούπολη, Κηφισιά 2010 – Δάφνη Αθηνών.
*** Ρεπό έχει ο Ορφέας Αιγάλεω.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Υμηττός – Ιεράπολη 1-0, Αθηναΐδα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 0-1, Ποσειδώνας Γλυφάδας – ΑΟΝ Αργυρούπολης 4-3, Φοίνικας Περιστερίου – Πανιώνιος Καισαριανής 2-5, Λύκοι Χαϊδαρίου – Άγιος Θωμάς 0-0.
*** Ρεπό είχε η Πεύκη
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιος Θωμάς – Πεύκη, Πανιώνιος Καισαριανής – Λύκοι Χαϊδαρίου, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Φοίνικας Περιστερίου, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ποσειδώνας Γλυφάδας, Ιεράπολη – Αθηναΐδα.
*** Ρεπό έχει ο Υμηττός.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΆΤΑΞΗΣ (1η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Γλυφάδας – Παγκράτι 1-1, Κεραυνός Πετρούπολης – Ίωνες Π. Φαλήρου 3-3.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας, Ίωνες Π. Φαλήρου – Παγκράτι.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Περιστερίου – Άτλας Κυψέλης 1-0, Ιλίσσια 2004 – Μαρούσι 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιλίσσια 2004 – Θύελλα Περιστερίου, Μαρύσι  – Άτλας Κυψέλης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αμπελόκηποι – Αρίωνας 0-0, Πατήσια – Πλάτωνας 4-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πατήσια – Αμπελόκηποι, Πλάτωνας – Αρίωνας.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Ιλίου – Αττικός 1-3, Χρυσούπολη – Τριφυλλιακός 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χρυσούπολη – ΑΕ Ιλίου, Τριφυλλιακός – Αττικός.

Related posts

Τα ζευγάρια από την κλήρωση των ομάδων για τα ματς ανόδου στην Β’ ΕΠΣΑ-Σάββατο 26/5 θα παίξουν στις 5 μ.μ.στους Αγ. Αναργύρους ΑΕ Αιγάλεω-Ένωση Βοτανικού και Κυριακή την ίδια ώρα στο ΔΑΚ Αιγάλεω Άτταλος-ΑΕ Ιλίου

Abola Team 3

Τερψιθεα-Χαλκηδονικος 0-1

Ρένος Γιαμπουράς

Παράδεισος-Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-2

Abola Team 3