30.5 C
Αθήνα
Σεπτέμβριος 30, 2022
Abola.gr
Β΄ ΕΠΣΑ - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα στον πρώτο όμιλο της Β’ Αθηνών

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
2η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
4η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
6η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
7η Αγωνιστική
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
8η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
9η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
10η Αγωνιστική
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
11η Αγωνιστική
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ

Related posts

Οι διαιτητές στα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου (21 και 22/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Α.Ο. Κηπούπολης – Α.Ε. Θύελλα ΑΚ: Είδη πρώτης ανάγκη στο σύλλογο «ΤΟ ΠΕΤΑΓΜΑ»

Γιώργος Ανανίδας

Κάλεσμα στον κόσμο του Ιάσονα για να στηρίξει την ποιοτική ομάδα από τον κόουτς Γιώργο Καλύβα

Abola Team 3