free page hit counter
Abola.gr
Γ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αναλυτικό πρόγραμμα στο δεύτερο όμιλο της Γ’ Αθηνών

Το αναλυτικό αγωνιστικό πρόγραμμα στο δεύτερο όμιλο της Γ’ κατηγορίας έχει ως ακολούθως:
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
2η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
3η Αγωνιστική
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
4η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
5η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6η Αγωνιστική
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7η Αγωνιστική
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
9η Αγωνιστική
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ
10η Αγωνιστική
Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
11η Αγωνιστική
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Related posts

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΣΟΥΡΜΕΝΑ 0-0: Τα στιγμιότυπα

abola10

Περαστικά στον Γιώργο Μπακλαβά του Ηρακλή Περιστερίου

Abola Team

Παρελθόν ο Πολυμέρης από τον Εθνικό Αστέρα

Abola Team 2