Μια πολύ σημαντική μεταγραφή πραγματοποίησε για το ροστερ της η Περα Κλουμπ με την αποκτηση του φορ – σκορερ Κωνσταντίνου Γουδέλη.
Ο 33χρονος Κωνσταντίνος Γουδέλης εχει αγωνιστεί σε πολλές ομάδες όπως Χαλκηδονικό, Γκυζιακό, Άτταλο Νέας Φιλαδέλφειας, Ελευθερούπολη, Φοίνικα Περιστερίου, Ειρήνη Πετρούπολης, ΑΕ Ηράκλειο και είναι ένα όνομα αρκετά γνωστό στο χώρο όπου η Περα Κλουμπ φιλοδοξεί να κάνει τη διαφορά προσθέτοντας ποιότητα και δύναμη στην “μηχανή” της.