free page hit counter
13 C
Αθήνα
Νοέμβριος 27, 2022
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 19-20/11

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Ραφήνας Σάββατο 19/11/22 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
2. ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/11/22 15:00
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 20/11/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
4. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Κρυονερίου Κυριακή 20/11/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
5. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Κυριακή 20/11/22 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
6. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Βάρης Κυριακή 20/11/22 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
7. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Γέρακα Κυριακή 20/11/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
8. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 20/11/22 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Β Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/11/22 00:00
10. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 19/11/22 00:00
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 19/11/22 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 19/11/22 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
13. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 20/11/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
14. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 20/11/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
15. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Αυλώνα Κυριακή 20/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
16. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Νέων Παλατίων Κυριακή 20/11/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
Γ Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
17. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 19/11/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
18. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Διονύσου Σάββατο 19/11/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
19. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κουβαρά Σάββατο 19/11/22 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
20. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Αγίας Άννας Κυριακή 20/11/22 15:00 ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 20/11/22 15:00 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
22. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Νέας Μάκρης Κυριακή 20/11/22 15:00 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)

Related posts

ΕΠΣΑΝΑ: Η δεύτερη αγωνιστική των πλέι οφ

Abola Team

ΕΠΣΑΝΑ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Ρένος Γιαμπουράς

Βαθμό στο τέλος στην έδρα του Αχιλλέα το Κρυονέρι

Ρένος Γιαμπουράς