free page hit counter
14.4 C
Αθήνα
Δεκέμβριος 5, 2022
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Κύπελλο ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για Τετάρτη 23/11

Β ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Δημοτικό Αχαρνών Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
2. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
3. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
4. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Ραφήνας Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
5. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
6. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Βάρης Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
7. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.Βογιατζής Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
8. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ ΑΚ Παλλήνης Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
9. ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας Άννας Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
10. ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΚ Παιανίας Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
11. ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΜΑΡΚΟ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Τετάρτη 23/11/22 14:30 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)

Related posts

Τα αποτελέσματα της ΕΠΣΑΝΑ (Σάββατο 12/10)

Abola Team

Ο Δημ. Γκούγκαρης διαιτήτευσε το ματς των Επίλεκτων Ραφήνας με την Εθνική Ενόπλων

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ (Κύπελλο): Σήμερα στις 20.00 η κλήρωση Β’ και Γ’ φάσης

Ρένος Γιαμπουράς