A' ΑΘΗΝΩΝ

Πήρε το διπλό η Ανθούπολη με αντίπαλο την Άμιλλα Περιστερίου

Μόλις στο 10ο λεπτό ο Ηλιοπουλος έκανε το 0-1 για την Ανθούπολη, αλλά και στο 40ο λεπτό ο ίδιος παίκτης διπλασίασε τα τέρματα του και της ομάδας του για το 0-2.

Το ημίχρονο βρήκε την φιλοξενούμενη ομάδα να προηγείται με 0-3 αφού στο 45ο λεπτό σκόραρε ο Μπιμπιζας.
Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στο 54ο λεπτό ο Κακουσιος μείωσε σε 1-3 για την Αμιλλα Περιστερίου όπου ήταν και το τελικό σκορ του αγώνα. Στο 87ο λεπτό η γηπεδούχος έμεινε με 10 παίκτες αφού ο Κατσαμας αντίκρυσε απευθείας την κόκκινη κάρτα.
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Σωκος Κ.): Αδαμοπουλος, Κατσαμας, Αγγελοπουλος, Κατσιμπουλας (81′ Σαχμπαζιδης), Κατσιουλας, Καστορας, Καπιρης (46΄ Ασιμης), Ρεπαϊ (70′ Πηδουλας), Σεφγκινι (87΄ Παυλάκος), Κουτσοκωστας, Κακουσιος.
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ (Παπαδακης Α.): Τσιωσης, Κακιωρης, Κοσκινας (71′ Τζαβαρας), Δοριζας (71΄ Ντουμπης), Μπιμπιζας (81΄ Πρεβολης), Αρβανιτης, Ρεζτσοβ, Καψαλης, Ηλιοπουλος (81΄Ρουτσης), Παπανίκος, Ξυνογαλας (33΄ Μαρκάκης).