free page hit counter
9.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2023
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 17-18/12

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
4. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.
5. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.
6. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
7. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
8. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΓΟΥΔΗ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
9. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
10. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
11. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 18/12/22 14:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΛΩΝΗ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
12. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
13. ΒΥΡΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
14. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
15. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
17. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
18. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
20. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
21. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
23. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 15:00 3-0 α.α.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΡΙΩΝ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.
25. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
26. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΛΩΝΗ Ε.
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
29. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
30. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
31. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
32. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
33. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
35. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 18/12/22 14:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
36. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΟΨ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.
39. ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 12:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
41. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΙΑΣΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
42. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 17/12/22 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
44. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
45. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 12:00 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
46. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 18/12/22 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
48. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 18/12/22 11:00 ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
49. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 11:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
50. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/22 12:00 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
51. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 12:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
52. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 17/12/22 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
53. ΑΦΟΒΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 09:00 ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
54. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 18/12/22 09:00 ΣΟΥΛΤΗΣ Ι., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
55. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 18/12/22 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
56. ΠΛΑΤΩΝ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 18/12/22 15:00 ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΒΑΓΓΕΡ Χ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
57. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 18/12/22 09:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
58. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 18/12/22 09:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
59. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
60. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 18/12/22 11:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
61. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 18/12/22 12:30 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Related posts

Δουγιέκος: «Δίκαια μας κέρδισε ο Προμηθέας, συνεχίζουμε την προσπάθεια»

Kώστας Παλαιολόγος

Ασημάκης Κώστας (ΓΣ Αργυρούπολης): “Δύσκολος αγώνας, κρατάμε την ανατροπή”

abola10

Προχωρά με Βλάχο ο Απόλλων Χαλανδρίου!

Ρένος Γιαμπουράς