free page hit counter
10.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 29, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για Τετάρτη 21/12

Α Κατηγορία
(12η αγωνιστική)
1. ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΑΒΟΛΗ (Τετάρτη 28/12/22 στις 15.00 λόγω 8 κρουσμάτων covid στην ομάδα ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ)
2. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
3. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Βάρης Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Καλυβίων Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
5. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Κερατέας Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίας Μαρίνας Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Κρυονερίου Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Γλυκών Νερών Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
Β Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
9. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 
10. ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
11. ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
12. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Λαυρίου Π.Βογιατζής Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
13. ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
14. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ Δροσιάς Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ .., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
15. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Αγίας Άννας Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
16. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Μαραθώνα Τετάρτη 21/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)

Related posts

ΔΙΑΘΕΣΗ ΕΠΙΣΗΜΗΣ ΜΠΑΛΑΣ MOLTEN (20/7/2018 12:39)

Abola Team 2

ΕΠΣΑΝΑ: Έξι αγώνες στο σημερινό μενού

Abola Team

Τον Δημήτρη Κοτσίου απέκτησε ο Σαρωνικός Αναβύσσου

Abola Team 2