free page hit counter
9.6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2023
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 7-8/1

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
6. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/01/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
11. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 07/01/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
12. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
16. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
17. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
18. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 08/01/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
20. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
21. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 07/01/23 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
22. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
23. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 08/01/23 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
24. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 08/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
25. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 08/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
26. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
27. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 07/01/23 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
28. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
29. ΑΡΙΩΝ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 08/01/23 10:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
30. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
31. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΖΗΣΗΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
33. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
34. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/01/23 11:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
35. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 08/01/23 11:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
36. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 08/01/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/01/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
38. ΠΟΨ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.
39. ΙΑΣΩΝ – ΠΕΥΚΗ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
40. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
41. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
42. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
43. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 07/01/23 15:00 ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.

Related posts

ΛΑΥΡΑ Αργυρούπολης: Τρίτη 7/8 και ώρα 17:45 η πρώτη συνάντηση – προπόνηση

Abola Team 2

Άνετα ο Ολυμπιακός Λιοσίων!

Abola Team

Ανακοίνωσε τον Σκεπετάρη η Αγία Ελεούσα

Kώστας Παλαιολόγος