free page hit counter
10.5 C
Αθήνα
Ιανουάριος 29, 2023
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝ Β' ΑΘΗΝΩΝ Γ' ΑΘΗΝΩΝ ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 14-15/1

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
6. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
7. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
8. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
12. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/01/23 10:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
14. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
15. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
16. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
17. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
18. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
19. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
20. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
21. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΛΩΝΗ Ε.
22. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
23. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
24. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
25. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΛΩΝΗ Ε.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
26. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
28. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
29. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.
30. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.
31. ΑΡΙΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
32. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
33. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
34. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
36. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
37. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
38. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 00:00 3-0 α.α.
39. ΠΟΨ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
40. ΙΑΣΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.
41. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
42. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΙΣΣΑ Α.
43. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
44. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/01/23 15:00 ΣΙΔΕΡΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΖΗΣΗΣ Σ.
45. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
46. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
47. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΖΕΦΥΡΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
48. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 15/01/23 15:00 ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
50. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 14/01/23 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
51. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 09:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.
52. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/01/23 09:30 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΡΟΔΟΣΤΟΓΛΟΥ Σ.
53. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
54. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α.
55. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
56. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 15/01/23 11:00 ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
57. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 15/01/23 11:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
59. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 14/01/23 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
60. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/01/23 10:30 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
61. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ.
62. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 15/01/23 11:00 ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΖΕΡΒΟΥ Ν.
63. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/01/23 12:00 ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.

Related posts

«Πρώτη» στις 7 Αυγούστου ο Άγιος Δημήτριος

Kώστας Παλαιολόγος

Η Αγ. Παρασκευή φιλικό 3-0 με Αθηναϊδα

Abola Team 3

Και η Νίκη Αλίμου στη Γ φάση του Κυπέλλου ΕΠΣΑ, μετά το 2-1 επί του Άτλα Κυψέλης

Abola Newsroom