free page hit counter
7.6 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 4, 2023
Abola.gr
Α' ΕΠΣΑΝΑ Β' ΕΠΣΑΝΑ Γ' ΕΠΣΑΝΑ ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 21-22/1

Α Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
1. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Ραφήνας Σάββατο 21/01/23 15:00 ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
2. ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Κυριακή 22/01/23 00:00
3. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
4. ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Βάρης Κυριακή 22/01/23 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν)
5. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Καλυβίων Κυριακή 22/01/23 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ .)
6. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 22/01/23 15:00 ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ)
7. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κρυονερίου Κυριακή 22/01/23 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 22/01/23 15:00 ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -)
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
9. ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/01/23 00:00
10. ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/01/23 00:00
11. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Π.Βογιατζής Σάββατο 21/01/23 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΙΟΣ .)
12. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Άνοιξης Γ.Κυριάκης Σάββατο 21/01/23 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
13. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Νέων Παλατίων Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Αγίας Άννας Σάββατο 21/01/23 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
15. ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 – ΑΝΟΙΞΗ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
16. ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Κάτω Αχαρνών Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
17. ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Σάββατο 21/01/23 00:00
18. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
19. ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΟΜΑΔΑ – ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ Βάρης Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
20. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ Νέας Μάκρης Κυριακή 22/01/23 15:00 ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .)
21. Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 22/01/23 15:00 ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ Συκαμίνου Κυριακή 22/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)

Related posts

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α’, Β’ και Γ΄ κατηγορίας ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

ΕΠΣΑΝΑ: Αποτελέσματα φιλικών αγώνων προετοιμασίας

Ρένος Γιαμπουράς

Η Άνοιξη 3-1 εκτός την Ατλαντίδα

Abola Team 3