free page hit counter
13.2 C
Αθήνα
26 Φεβρουαρίου, 2024
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 28-29/1

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.
2. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
4. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 29/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
5. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
7. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
8. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
9. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
10. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
11. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
12. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
14. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.
15. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
16. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
17. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΖΗΣΗΣ Σ.
18. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
19. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 29/01/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ.
20. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
22. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
23. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
24. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
25. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 29/01/23 10:45 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
27. ΑΡΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
28. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
30. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ.
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
32. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 29/01/23 10:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
33. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
34. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
35. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
36. ΠΟΨ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
37. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.
38. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/01/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
39. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 28/01/23 15:30 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
40. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
41. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/01/23 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
42. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
43. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
44. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 28/01/23 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
46. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 29/01/23 11:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
47. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/01/23 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
48. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
49. ΑΦΟΒΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΛΑΤΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
51. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
52. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 29/01/23 11:00 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
53. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 29/01/23 15:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
54. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΡΟΥΦ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
55. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 28/01/23 15:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π.
56. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 29/01/23 09:00 ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 29/01/23 10:30 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
58. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 29/01/23 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΠΑΣΚΟΣ Κ.

Related posts

Ενισχύθηκε σημαντικά ο Ήφαιστος με την απόκτηση του 32χρονου Επιθετικού Έντισον Κιάφα

Τάσος Ζαφειρίου

ΓΣ Καισαριανής: Έκοψε την πίτα του

Nάσος Φακίδης

Δύο μεταγραφικές βόμβες τα Ιλίσια 2004

Abola Team 3