free page hit counter
15.8 C
Αθήνα
21 Απριλίου, 2024
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 18-19/2

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
3. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
4. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 18/02/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
5. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:30 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
8. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
9. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/02/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
10. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.
11. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.
12. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
13. ΒΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 18/02/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
14. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
16. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
17. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
18. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.
19. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/02/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
20. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 19/02/23 11:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.
21. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
23. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/02/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
24. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
25. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΖΗΣΗΣ Σ.
26. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 19/02/23 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.
27. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΑΤΣΟΣ Σ.
28. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
29. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
30. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
31. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΟΥΖΑΣ Β.
32. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
33. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 19/02/23 11:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΙΣΣΑ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.
34. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/23 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
35. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ.
36. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
37. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
38. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/23 11:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.
39. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΟΨ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
40. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/02/23 15:30 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.
41. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/23 09:00 ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
42. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 19/02/23 10:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
43. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 19/02/23 11:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.
44. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
45. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 19/02/23 09:15 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ.
46. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 19/02/23 11:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΠΡΑΣΣΑ Μ., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.
47. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/23 12:00 ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.
48. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
49. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΖΗΣΗΣ Σ., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
50. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
51. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 19/02/23 09:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
52. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/23 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ.
53. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.
54. ΑΦΟΒΟΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΑΓΙΩΡΓΙΤΗΣ Σ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
55. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:00 ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
56. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 18/02/23 15:30 ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
57. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/23 09:00 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
58. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/23 12:00 ΚΟΛΛΙΑΣ Γ., ΖΕΡΒΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ.
59. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 19/02/23 15:00 ΜΟΥΖΑΣ Β., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.

Related posts

Bροχή τα γκολ για Νότα και Δάφνη Αθηνών!

abola10

Απέδρασε από τη Γλυφάδα η Δάφνη Π. Φαλήρου!

abola10

ΕΠΣΑ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Abola Team