free page hit counter
12.8 C
Αθήνα
20 Απριλίου, 2024
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 4-5/3

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
3. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Β.
4. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.
5. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/03/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
6. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/23 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
8. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.
9. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
11. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 04/03/23 15:30 ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.
12. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
13. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.
14. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
15. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΒΥΡΩΝ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
17. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.

Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
18. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.
19. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.
20. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/03/23 11:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
21. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 05/03/23 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
23. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΛΩΝΗ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.
24. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.
25. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.
26. ΑΡΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/03/23 11:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ Δ.
27. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/03/23 11:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.
28. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 05/03/23 11:30 ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
29. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.
30. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.
31. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
32. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 05/03/23 11:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΣΚΟΣ Κ.
33. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/03/23 11:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.
34. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
35. ΙΑΣΩΝ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
36. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΖΗΣΗΣ Σ.
37. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.
38. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/23 15:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΣ Γ.
39. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/23 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ Ι.

Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
40. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ Ε.
41. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΠΑΣΚΟΣ Κ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ., ΜΟΥΖΑΣ Β.
42. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ.
43. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΣΑΞΩΝΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
44. ΖΕΦΥΡΟΣ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/23 11:00 ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Ι., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
45. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α., ΒΑΓΓΕΡ Χ., ΠΡΑΣΣΑ Μ.
46. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
47. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/03/23 10:30 ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Ν.
48. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/23 12:00 ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Γ., ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ.
49. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/03/23 15:30 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΔΗΛΓΕΡΙΔΗΣ Β.
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
50. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.
51. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/03/23 15:00 ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΡΟΜΠΟΤΗΣ Μ.
52. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/03/23 15:00 ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι.
53. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/03/23 11:00 ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΑΤΩΝΗΣ Κ., ΚΟΚΚΙΝΗΣ Α.
54. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/03/23 15:00 ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΣΙΔΕΡΗΣ Χ.
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
55. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/03/23 09:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΖΗΣΗΣ Σ.
56. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/03/23 10:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ζ., ΔΕΣΥΛΛΑΣ Σ.
57. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/03/23 10:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
58. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 05/03/23 11:00 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑΣ Δ., ΣΙΔΕΡΗΣ Ν., ΣΑΞΩΝΗΣ Θ.
59. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 05/03/23 11:00 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Α., ΡΙΣΣΑΚΗΣ Π., ΠΑΓΟΥΝΗΣ Β.

Related posts

Τράχωνες – Α.Ε. Μοσχάτου : 1 – 2 (Φιλικό)

Abola Team 2

Σφράγισαν το εισιτήριο οι Άγιοι Ανάργυροι (2-1)

Abola Team

Στην προεδρία της Δόξας Βύρωνος ο Καούκης

Ρένος Γιαμπουράς