free page hit counter
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Συνεχίζουν την προέλαση Πανιώνιος και Κόρινθος

εθνικη
1ος ΟΜΙΛΟΣ
          Πανθρακικός        –        Μ. Αλ. Αγ. Μαρίνας      1-0
          Κεραυνός Αγγελ.  –        Αναγέννηση Επανομής  0-3 ά.α.
          ΠΑΟΚ Κρηστώνης        –        Ποσειδώνας Μηχ. 1-0
          Άρης Αβάτου       –        Αετός Βαρβάρας  4-1
          Ορέστης Ορεστιάδας     –        Δόξα Δράμας        1-0
          Θερμαϊκός  –        Άρης Πετεινού     3-0
          ΑΟ Χανιώτης       –        Νέστος Χρυσούπολης    0-2
          Βέροια        –        Απόλλων Παραλιμνίου  1-1
          Νίκη Ευκαρπίας   –        Καβάλα       0-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/2, 15.00)
Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αναγέννηση Επανομής, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πανθρακικός, Αετός Βαρβάρας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου, Δόξα Δράμας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης, Άρης Πετεινού – Άρης Αβάτου, Νέστος Χρυσούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας,
Απόλλων Παραλιμνίου – Θερμαϊκός, Καβάλα – ΑΟ Χανιώτης, Νίκη Ευκαρπίας – Βέροια.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
          Κιλελέρ       –        Αστέρας Πετριτή  2-0
          Βατανιακός –        ΑΟ Τρίκαλα         2-1
          Νέα Αρτάκη         –        Αναγέννηση Άρτας        4-0
          Σβορώνος   –        Αστέρας Λιανοκλαδίου  2-2
          Θεσπρωτός –        Θύελλα Κατσικά   2-0
          Εορδαϊκός  –        Πιερικός     1-0
          ΑΕ Λευκίμμης      –        Μαγνησιακός       3-0 ά.α.
          Καστοριά    –        Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  0-2
          ΠΟ Φήκης  –        Ζάκυνθος    0-3 ά.α.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/2, 15.00)
Αστέρας Πετριτή – ΑΟ Τρίκαλα, Αναγέννηση Άρτας – Κιλελέρ, Αστέρας Λιανοκλαδίου – Βατανιακός, Θύελλα Κατσικά – Νέα Αρτάκη,  Πιερικός – Σβορώνος, Μαγνησιακός – Θεσπρωτός, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Εορδαϊκός, Ζάκυνθος – ΑΕ Λευκίμμης, ΠΟ Φήκης – Καστοριά.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
          ΑΟ Πυλίου –        ΑΕ Μυκόνου        3-0
          Βύζας Μεγάρων   –        Ελλάς Σύρου        0-2
          Παναιγιάλειος       –        Ρόδος          0-3
          Μαρκό        –        Παναργειακός      0-1
          ΑΕ Ερμιονίδας     –        ΠΑΟ Βάρδας       1-0
          Ιάλυσος       –        Θύελλα Ραφήνας  1-0
          ΑΕ Μεσολογγίου  –        Πανελευσινιακός  1-3
          Αστέρας Βάρης    –        Κόρινθος    0-2
          Εράνη Φιλιατρών –        ΑΕΡ Αφάντου      3-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/2, 15.00)
ΑΕ Μυκόνου – Ελλάς Σύρου, Ρόδος – ΑΟ Πυλίου, Παναργειακός – Βύζας Μεγάρων, ΠΑΟ Βάρδας – Παναιγιάλειος, Θύελλα Ραφήνας – Μαρκό, Πανελευσινιακός – ΑΕ Ερμιονίδας, Κόρινθος – Ιάλυσος, ΑΕΡ Αφάντου – ΑΕ Μεσολογγίου, Εράνη Φιλιατρών – Αστέρας Βάρης.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
          Φωστήρας   –        ΑΟ Υπάτου 1-2
          Ατρόμητος Πειραιά       –        ΑΟ Επισκοπής     0-5
          ΑΟ Αγίου Νικολάου      –        Ατσαλένιος 0-0
          Εθνικός Πειραιά   –        Αλμυρός Γαζίου   0-2
          Ηλυσιακός  –        Πανιώνιος   0-1
          Ελλοπιακός –        Περαμαϊκός          2-0
          Άρης Πετρούπολης        –        Χαϊδάρι       1-1
          Ερμής Ζωνιανών  –        Προοδευτική        1-0
          Αγία Παρασκευή –        Απόλλων Σμύρνης         1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18/2, 15.00)
ΑΟ Υπάτου – Επισκοπή, Ατσαλένιος – Φωστήρας, Αλμυρός – Ατρόμητος Πειραιά, Πανιώνιος – Άγιος Νικόλαος, Περαμαϊκός – Εθνικός Πειραιά, ΑΟ Χαϊδαρίου – Ηλυσιακός, Προοδευτική – Ελλοπιακός, Απόλλων Σμύρνης – Άρης Πετρούπολης, Αγία Παρασκευή – Ερμής Ζωνιανών.

 

Related posts

Πρώτο φιλικό για την Προοδευτική την Κυριακή (19/8)

Abola Team 2

Ξεκίνησε η διάθεση των Καρτών Διαρκείας του ΠΑΟ Ρουφ

Abola Newsroom

Θέλει φιλικό με τον Φωστήρα η Ρόδος

Abola Team 2