free page hit counter
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Όλα τα αποτελέσματα

εθνικη
Στα παιχνίδια που έγιναν σήμερα στη Γ’ Εθνική, σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
          Μέγας Αλέξ. Αγίας Μαρίνας   –        Νίκη Ευκαρπίας   1-2
          Βέροια        –        Καβάλα       0-1
          ΑΟ Χανιώτης       –        Απόλλων Παραλιμνίου  1-2
          Θερμαϊκός Θέρμης        –        Νέστος Χρυσούπολης    1-1
          Ορέστης Ορεστιάδας     –        Άρης Πετεινού     0-2
          Άρης Αβάτου       –        Δόξα Δράμας        3-2
          ΠΑΟΚ Κρηστώνης        –        Αετός Βαρβάρας  2-0
          Κεραυνός Αγγελ.  –        Ποσειδώνας Μηχανιώνας        0-3 ά.α.
          Αναγέννηση Επανομής  –        Πανθρακικός        0-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/4, 16.00)
Βέροια – Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας, Νίκη Ευκαρπίας – ΑΟ Χανιώτης, Καβάλα – Θερμαϊκός, Απόλλων Παραλιμνίου – Ορέστης Ορεστιάδας, Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου, Άρης Πετεινού – ΠΑΟΚ Κρηστώνης, Δόξα Δράμας – Κεραυνός Αγγελοχωρόυ, Αετός Βαρβάρας – Πανθρακικός, Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγένηση Επανομής.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
          Αστέρας Πετριτή  –        ΠΟ Φήκης  3-0 ά.α.
          Καστοριά    –        Ζάκυνθος    0-2
          Λευκίμμη    –        Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  0-2
          Εορδαϊκός  –        Μαγνησιακός       3-0 ά.α.
          Θεσπρωτός –        Πιερικός     3-1
          Σβορώνος   –        Θύελλα Κατσικά   0-2
          Αρτάκη       –        Αστέρας Λιανοκλαδίου  4-1
          Βατανιακός –        Αναγέννηση Άρτας        1-3
          ΑΟ Τρίκαλα         –        Κιλελέρ       1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/4, 16.00)
Καστοριά – Αστέρας Πετριτή, ΠΟ Φήκης – ΑΕ Λευκίμμης, Ζάκυνθος – Εορδαϊκός, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Θεσπρωτός, Μαγνησιακός – Σβορώνος, Πιερικός – Νέα Αρτάκη, Θύελλα Κατσικά – Βατανιακός, Αστέρας Λιανοκλαδίου – Κιλελέρ, Αναγέννηση Άρτας – ΑΟ Τρίκαλα.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
          ΑΕ Μυκόνου        –        Εράνη Φιλιατρών 4-1
          Αστέρας Βάρης    –        ΑΕΡ Αφάντου      1-0
          ΑΕ Μεσολογγίου  –        Κόρινθος    1-4
          Ιάλυσος       –        Πανελευσινιακός  2-1
          ΑΕ Ερμιονίδας     –        Θύελλα Ραφήνας  0-3
          Μαρκό        –        ΠΑΟ Βάρδας       1-0
          Παναιγιάλειος       –        Παναργειακός      0-1
          Βύζας Μεγάρων   –        Ρόδος          2-2
          Ελλάς Σύρου        –        ΑΟ Πυλίου (15/4, 16.00)
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/4, 16.00)
Αστέρας Βάρης – ΑΕ Μυκόνου, Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μεσολογγίου, ΑΕΡ Αφάντου – Ιάλυσος, Κόρινθος – ΑΕ Ερμιονίδας, Πανελευσινιακός – Μαρκό, θύελλα Ραφήνας – Παναιγιάλειος, ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων, Παναργειακός – ΑΟ Πυλίου, Ρόδος – Ελλάδα Σύρου.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (31η αγωνιστική)
          ΑΟ Υπάτου –        Αγία Παρασκευή  4-0
          Ερμής Ζωνιανών  –        Απόλλων Σμύρνης         3-2
          Άρης Πετρούπολης        –        Προοδευτική        1-2
          Ελλοπιακός –        ΑΟ Χαϊδαρίου      1-0
          Ηλυσιακός  –        Περαμαϊκός          2-1
          Εθνικός Πειραιά   –        Πανιώνιος   2-0
          ΑΟ Αγίου Νικολάου      –        Αλμυρός2-2
          Ατρόμητος Πειραιά       –        Ατσαλένιος 0-2
          Επισκοπή    –        Φωστήρας   2-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/4, 16.00)
Ερμής Ζωνιανών – ΑΟ Υπάτου, Αγία Παρασκευή – Άρης Πετρούπολης, Απόλλων Σμύρνης – Ελλοπιακός, Προοδευτική – Ηλυσιακός, ΑΟ Χαϊδαρίου – Εθνικός Πειραιά, Περαμαϊκός – ΑΟ Αγίου Νικολάου, Πανιώνιος – Ατρόμητος Πειραιά, Αλμυρός – Φωστήρας. Ατσαλένιος – Επισκοπή.

 

Related posts

Τέλος ο Καραμήτος από την Ερμιονίδα!

Abola Team 2

Η Προοδευτική πήρε τον Πίσσα

Abola Team

Ποιοι σφυρίζουν στους αγώνες του έκτου ομίλου

Abola Team