free page hit counter
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝUncategorizedΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα πλήρη αποτελέσματα

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (29η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Καισαριανής – Πανερυθραϊκός 0-1, Άγιος Θωμάς – Χολαργός 1-5, Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ατρόμητος Μεταμόρφωσης 0-0, Αθηναΐδα – Τράχωνες 1-1, Ήφαιστος Περιστερίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου 4-2, Άγιος Δημήτριος – ΑΟ Περιστερίου 3-0, Άρης Καλαμακίου – Απόλλων Αθηνών / Δάφνη 0-2, Κένταυρος Βριλησσίων – ΠΑΟ Ρουφ2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χολαργός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αθηναΐδα, Τράχωνες – Ήφαιστος Περιστερίου, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Άγιος Δημήτριος, ΑΟ Περιστερίου – Άρης Καλαμακίου, Απόλλων Αθηνών / Δάφνη – Κένταυρος Βριλησσίων, ΠΑΟ Ρουφ – Αστέρας Καισαριανής, Πανερυθραϊκός – Άγιος Θωμάς.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πεύκη – Απόλλων Χαλανδρίου 0-2, ΑΕ Ηρακλείου – Άγιοι Ανάργυροι 3-2, Παλαιό Φάληρο – Διάνα Ηλιούπολης 0-2, Αίας Ταύρου – Αθηναϊκός 5-0, Μελίσσια – Σούρμενα 2-1, Νέα Ιωνία – Αγία Ελεούσα 1-0, Δόξα Βύρωνος – Χαλάνδρι 2-0, Άγιος Ιερόθεος – Δάφνη Π. Φαλήρου 1-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άγιοι Ανάργυροι – Παλαιό Φάληρο, Διάνα Ηλιούπολης – Αίας Ταύρου, Αθηναϊκός – Μελίσσια, Σούρμενα – Νέα Ιωνία, Αγία Ελεούσα – Δόξα Βύρωνος, Χαλάνδρι – Άγιος Ιερόθεος, Δάφνη Π. Φαλήρου – Πεύκη, Απόλλων Χαλανδρίου – ΑΕ Ηρακλείου.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (25η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΓΣ Αργυρούπολης – Αστέρας Ζωγράφου 2-2, Άρης Χολαργού – Χαραυγιακός 0-4, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Άτταλος 4-0, Βριλήσσια – Τρεψιθέα 1-0, Αλσούπολη – Χρυσούπολη 3-0, Λυκόβρυση – Ηρακλής Περιστερίου 0-0, Κοψαχείλα – Αστέρας Εξαρχείων 2-2, Πανιώνιος Καισαριανής – Φοίνικας Περιστερίου 2-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Ζωγράφου – Βριλήσσια, Χαραυγιακός – ΓΣ Αργυρούπολης, Άτταλος – Άρης Χολαργού, Τερψιθέα – Αλσούπολη, Χρυσούπολη – Λυκόβρυση, Ηρακλής Περιστερίου – Κοψαχείλα, Αστέρας Εξαρχείων – Πανιώνιος Καισαριανής, Φοίνικας Περιστερίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Γλυφάδας – Ατρόμητος Χαλανδρίου 0-3, Κηπούπολη – Αναγέννηση Πετρούπολης 1-1, Ιπποκράτης – Ελευθερούπολη 1-0, Ανθούπολη – Ορφέας Αιγάλεω 2-3, Υμηττός – Λύκοι Χαϊδαρίου 2-1, Τριφυλλιακός – Κολωνός 2-0, Άμιλλα Περιστερίου – Νοεπεντελικός 0-4, Άτλας Κυψέλης – ΑΟ Ιλίου 1-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ανθούπολη, Αναγέννηση Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας, Ελευθερούπολη – Κηπούπολη, Ορφέας Αιγάλεω – Υμηττός, Λύκοι Χαϊδαρίου – Τριφυλλιακός, Κολωνός – Άμιλλα Περιστερίου, Νεοπεντελικός Άτλας Κυψέλης, ΑΟ Ιλίου – Ιπποκράτης.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Αιγάλεω – Ερμής Ηρακλείου 5-2, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ίωνες Αλίμου 0-6, Αττικός – Ιεράπολη 5-1, ΑΟ Καλαμακίου – Λαύρα Αργυρούπολης 0-2, Καματερό – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων 2-0, ΠΟ Ψυχικού – Βύρωνας 3-0, Κορωνίδα – Δόξα Γκύζη 1-0, Παπάγος – ΠΑΣ Γαλάτσι 2-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ερμής Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμακίου, Ίωνες Αλίμου- Διαγόρας Αιγάλεω, Ιεράπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου, Λαύρα Αργυρούπολης – Καματερό, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΠΟ Ψυχικού, Βύρωνας – Κορωνίδα, Δόξα Γκύζη – Παπάγος, ΠΑΣ Γαλάτσι – Αττικός.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (21η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Παγκράτι – Κεραυνός Πετρούπολης 7-0, Πλάτωνας – Ιάσονας 0-3, Πανθησειακός – Ποσειδώνας Γλυφάδας 3-1, ΑΟ Γλυφάδας – Γκυζιακός 1-6, Κουκάκι – Λαρισαϊκός 5-0.
*** Ρεπό είχε η Νίκη Αλίμου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λαρισαϊκός – Νίκη Αλίμου, Γκυζιακός – Κουκάκι, Ποσειδώνας Γλυφάδας – ΑΟ Γλυφάδας, Ιάσονας – Πανθησειακός, Κεραυνός Πετρούπολης – Πλάτωνας.
*** Ρεπό έχει το Παγκράτι.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ιλίσια 2004 – Αίμος Πετρούπολης 3-2, Νίκη Γαλατσίου – Ταταύλα 0-1, Γαλαξίας – Παράδεισος 5-2, Μαρούσι – Πετράλωνα 3-2, Ειρήνη Πετρούπολης – Πατήσια 4-1.
*** Ρεπό έχει ο Χαλκηδονικός
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Πατήσια – Χαλκηδονικός, Πετράλωνα – Ειρήνη Πετρούπολης, Παράδεισος – Μαρούσι, Ταταύλα – Γαλαξίας, Αίμος Πετρούπολης –Νίκη Γαλτατσίου.
*** Ρεπό έχουν τα Ιλίσια 2004.
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Πράσινα Πουλιά – Φοίνικας Καλλιθέας 0-3, Φωστήρα Καισαριανής – ΑΕ Περιστερίου 0-1, Θρίαμβος Αθηνών – ΑΕ Μεταμόρφωσης 0-3, Νέα Σμύρνη – Αριώνας 1-1, Ζέφυρος – ΑΟ Κωφών 5-0.
*** Ρεπό είχε ο Αστέρας Χαϊδαρίου.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Κωφών – Αστέρας Χαϊδαρίου, Αρίωνας – Ζέφυρος, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Νέα Σμύρνη, ΑΕ Περιστερίου – Θρίαμβος Αθηνών, Φοίνικας Καλλιθέας – Φωστήρας Καισαριανής.
*** Ρεπό έχουν τα Πράσινα Πουλιά.
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Προμηθέας 3-1, Φωστήρας Ηλιούπολης – Δάσος Χαϊδαρίου 4-1, Πέρα Κλουμπ – Θεμιστοκλής Αιγάλεω 4-0, Κρόνος Αθηνών – Λέοντες 1-2, Κεραμεικός – Θύελλα Περιστερίου 0-0, ΑΕ Ιλίου – Αμπελόκηποι 1-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Αμπελόκηποι – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – ΑΕ Ιλίου, Λέοντες – Κεραμεικός, Θεμιστοκλής – Κρόνος Αθηνών, Δάσος Χαϊδαρίου – Πέρα Κλουμπ, Προμηθέας – Φωστήρας Ηλιούπολης.

 

Related posts

Πραγματοποιήθηκε χτες το απόγευμα η “πρώτη” επίσημη του ΓΣ Ηλιούπολης

Abola Team 2

Στο τιμόνι του Α.Ο. Κολωνού ο Παναγιώτης Καλαϊτζίδης

Abola Newsroom

Στο 93′ η Ελευθερούπολη 2-1 το Γαλάτσι

Abola Team