free page hit counter
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα πλήρη αποτελέσματα

Τα σημερινά (20/4) αποτελέσματα στους τέσσερις ομίλους της Γ’ Εθνικής έχουν ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγωνιστική)
Βέροια        –        Μ. Αλέξ. Αγ, Μαρίνας   (21/4, 16.00)
Νίκη Ευκαρπίας   –        ΑΟ Χανιώτης       2-1
Καβάλα       –        Θερμαϊκός  3-0
Απόλλων Παραλιμνίου  –        Ορέστης      5-1
Νέστος Χρυσούπολης    –        Άρης Αβάτου       1-1
Άρης Πετεινού     –        ΠΑΟΚ Κρηστώνης        0-1
Δόξα Δράμας        –        Κεραυνός Αγγελοχωρίου         3-0 ά.α.
Αετός Βαρβάρας  –        Πανθρακικός        0-5
Ποσειδώνας Μηχανιώνας        –        Αναγέννηση Επαν.         2-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Χανιώτης, Θερμαϊκός – Βέροια, Ορέστης Ορεστιάδας – Νίκη Ευκαρπίας, Άρης Αβάτου – Καβάλα, ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Απόλλων Παραλιμνίου, Κεραυνός Αγγελοχωρίού – Νέστος Χρυσούπολης, Πανθρακικός – Άρης Πετεινού, Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Δράμας, Αετός Βαρβάρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγωνιστική)
Καστοριά    –        Αστέρας Πετριτή  0-2
ΠΟ Φήκης  –        ΑΕ Λευκίμμης      0-3 ά.α.
Ζάκυνθος    –        Εορδαϊκός  1-1
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου       –        Θεσπρωτός 3-2
Μαγνησιακός       –        Σβορώνος   0-3 ά.α.
Πιερικός     –        Νέα Αρτάκη         2-3
Θύελλα Κατσικά   –        Βατανιακός 4-0
Αστέρας Λιανοκλαδίου  –        Κιλελέρ       0-1
Αναγέννηση Άρτας        –        ΑΟ Τρίκαλα         1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
Αστέρας Πετριτή – ΑΕ Λευκίμμης, Εορδαϊκός – Καστοριά, Θεσπρωτός – ΠΟ Φήκης, Σβορώνος – Ζάκυνθος, Νέα Αρτάκη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου, Βατανιακός – Μαγνησιακός, Κιλελέρ – Πιερικός, ΑΟ Τρίκαλα – Θύελλα Κατσικά, Αστέρας Λιανοκλαδίου – Αναγέννηση Άρτας.
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγωνιστική)
   Αστέρας Βάρης   –        ΑΕ Μυκόνου       0-2
    Εράνη Φιλιατρών –        ΑΕ Μεσολογγίου  3-0
    ΑΕΡ Αφάντου     –        Ιάλυσος      (21/4, 16.00)
     Κόρινθος    –        ΑΕ Ερμιονίδας    1-0
     Πανελευσινιακός –        Μαρκό       0-1
     Θύελλα Ραφήνας –        Παναιγιάλειος     1-1
     ΠΑΟ Βάρδας       –        Βύζας Μεγάρων   διακόπηκε (στο 86′ κι ενώ το σκορ ήταν 2-1)
     Παναργειακός     –        ΑΟ Πυλίου 3-0
     Ρόδος         –        Ελλάδα Σύρου     (21/4, 13.00)
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
ΑΕ Μυκόνου – ΑΕ Μεσολογγίου, Ιάλυσος – Αστέρας Βάρης, ΑΕ Ερμιονίδας – Εράνη Φιλιατρών, Μαρκό – ΑΕΡ Αφάντου, Παναιγιάλειος – Κόρινθος, Βύζας Μεγάρων – Πανελευσινιακός, ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας, Ελλάδα Σύρου – ΠΑΟ Βάρδας, Παναργειακός – Ρόδος.
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ (32η αγωνιστική)
Ερμής Ζωνιανών  –        ΑΟ Υπάτου 0-1
Αγία Παρασκευή  –        Άρης Πετρούπολης        3-2
Απόλλων Σμύρνης         –        Ελλοπιακός 0-1
Προοδευτική        –        Ηλυσιακός  2-1
ΑΟ Χαϊδαρίου      –        Εθνικός Πειραιά   1-1
Περαμαϊκός          –        ΑΟ Αγίου Νικολάου      1-3
Πανιώνιος   –        Ατρόμητος Πειραιά       4-0
Αλμυρός     –        Φωστήρας   1-0
Ατσαλένιος –        Επισκοπή    1-0
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/4, 16.00)
ΑΟ Υπάτου – Άρης Πετρούπολης, Ελλοπιακός – Ερμής Ζωνιανών, Ηλυσιακός – Αγία Παρασκευή, Εθνικός Πειραιά – Απόλλων Σμύρνης, ΑΟ Αγίου Νικολάου – Προοδευτική, Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Χαϊδαρίου, Φωστήρας – Περαμαϊκός, ΑΟ Επισκοπής – Πανιώνιος, Αλμυρός – Ατσαλένιος.

Related posts

Σούπερ μεταγραφή ο Λαμπρόπουλος στον Βλαχιώτη

Abola Team 2

Πλησιάζει το τρίτο φιλικό του Ηροδότου

Abola Team 2

Κηφισιά-Αιγάλεω 2-3

Abola Team 2