free page hit counter
Abola.gr
A' ΑΘΗΝΩΝΒ' ΑΘΗΝΩΝΓ' ΑΘΗΝΩΝΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Όλα τα αποτελέσματα

Τα πλήρη αποτελέσματα στην ΕΠΣΑ έχουν ως εξής:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (30ή αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΉ
Χολαργός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων 2-1, Ατρόμητος Μεταμόρφωσης – Αθηναΐδα 0-3, Τράχωνες – Ήφαιστος Περιστερίου 1-1, Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Άγιος Δημήτριος 1-1, ΑΟ Περιστερίου – Άρης Καλαμακίου 2-1, Απόλλων Αθηνών / Δάφνη – Κένταυρος Βριλησσίων 2-2, ΠΑΟ Ρουφ – Αστέρας Καισαριανής 1-3, Πανερυθραϊκός – Άγιος Θωμάς 2-0.
2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΗ
Άγιοι Ανάργυροι – Παλαιό Φάληρο 2-0, Διάνα Ηλιούπολης – Αίας Ταύρου 2-1, Αθηναϊκός – Μελίσσια 1-2, Σούρμενα – Νέα Ιωνία 0-2, Αγία Ελεούσα – Δόξα Βύρωνος 0-0, Χαλάνδρι – Άγιος Ιερόθεος 3-2, Δάφνη Π. Φαλήρου – Πεύκη 5-1, Απόλλων Χαλανδρίου – ΑΕ Ηρακλείου 2-0.
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (26η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ζωγράφου – Βριλήσσια 1-1, Χαραυγιακός – ΓΣ Αργυρούπολης 1-1, Άτταλος – Άρης Χολαργού 2-4, Τερψιθέα – Αλσούπολη 2-1, Χρυσούπολη – Λυκόβρυση 2-0, Ηρακλής Περιστερίου – Κοψαχείλα 0-1, Αστέρας Εξαρχείων – Πανιώνιος Καισαριανής 2-2, Φοίνικας Περιστερίου – ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Χαραυγιακός – Αστέρας Ζωγράφου, ΓΣ Αρυγρούπολης – Άτταλος, Αλσούπολη- Βριλήσσια, Λυκόβρυση – Τερψιθέα, Κοψαχείλα – Χρυσούπολη, Πανιώνιος Καισαριανής – Ηρακλής Περιστερίου, ΑΟΝ Αργυρούπολης – Αστέρας Εξαρχείων, Άρης Χολαργού – Φοίνικας Περιστερίου.
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Χαλανδρίου – Ανθούπολη 0-0, Αναγέννηση Πετρούπολης – Αστέρας Γλυφάδας 2-3, Ελευθερούπολη – Κηπούπολη 2-0, Ορφέας Αιγάλεω – Υμηττός 3-0, Λύκοι Χαϊδαρίου – Τριφυλλιακός 2-0, Κολωνός – Άμιλλα Περιστερίου 2-0, Νεοπεντελικός Άτλας Κυψέλης 4-0, ΑΟ Ιλίου – Ιπποκράτης 4-1.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Πετρούπολης – Ατρόμητος Χαλανδρίου, Αστέρας Γλυφάδας – Ελευθερούπολη, Υμηττός – Ανθούπολη, Τριφυλλιακός – Ορφέας Αιγάλεω, Άμιλλα Περιστερίου – Λύκοι Χαϊδαρίου, Άτλας Κυψέλης – Κολωνός, Ιπποκράτης – Νεοπεντελικός, Κηπούπολη – ΑΟ Ιλίου.  
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμακίου 1-3, Ίωνες Αλίμου- Διαγόρας Αιγάλεω 4-1, Ιεράπολη – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 3-2, Λαύρα Αργυρούπολης – Καματερό 0-1, Ελπίδα Αγίων Αναργύρων – ΠΟ Ψυχικού 1-2, Βύρωνας – Κορωνίδα 0-1, Δόξα Γκύζη – Παπάγος 2-6, ΠΑΣ Γαλάτσι – Αττικός 0-2.
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ίωνες Αλίμου – Ερμής Ηρακλείου, Διαγόρας Αιγάλεω – Ιεράπολη, Καματερό – ΑΟ Καλαμακίου, ΠΟ Ψυχικού – Λαύρα Αργυρούπολης, Κορωνίδα – Ελπίδα, Παπάγος – Βύρωνας, Αττικός – Δόξα Γκύζη, Θρίαμβος Χαϊδαρίου – ΠΑΣ Γαλάτσι.
 
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (22η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΗ
Λαρισαϊκός – Νίκη Αλίμου 1-4, Γκυζιακός – Κουκάκι 0-2, Ποσειδώνας Γλυφάδας – ΑΟ Γλυφάδας 6-0, Ιάσονας – Πανθησειακός 2-2, Κεραυνός Πετρούπολης – Πλάτωνας 3-0.
*** Ρεπό είχε το Παγκράτι.
2ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΉ
Πατήσια – Χαλκηδονικός 4-1, Πετράλωνα – Ειρήνη Πετρούπολης 0-4, Παράδεισος – Μαρούσι 1-3, Ταταύλα – Γαλαξίας 1-1, Αίμος Πετρούπολης –Νίκη Γαλατσίου 2-3.
*** Ρεπό είχαν τα Ιλίσια 2004.
3ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΉ
ΑΟ Κωφών – Αστέρας Χαϊδαρίου 1-2, Αρίωνας – Ζέφυρος 2-1, ΑΕ Μεταμόρφωσης – Νέα Σμύρνη 4-3, ΑΕ Περιστερίου – Θρίαμβος Αθηνών 1-0, Φοίνικας Καλλιθέας – Φωστήρας Καισαριανής 1-5.
*** Ρεπό είχαν τα Πράσινα Πουλιά.
4ος ΟΜΙΛΟΣ – ΤΕΛΙΚΗ
Αμπελόκηποι – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας 1-1, Θύελλα Περιστερίου – ΑΕ Ιλίου 3-0, Λέοντες – Κεραμεικός 2-3, Θεμιστοκλής – Κρόνος Αθηνών 2-2, Δάσος Χαϊδαρίου – Πέρα Κλουμπ 2-3, Προμηθέας – Φωστήρας Ηλιούπολης 0-4.

Related posts

Μέχρι τις 28 Μαϊου οι υποψηφιότητες για τις εκλογές στον Χαραυγιακό

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α’ ΕΠΣΑ

admin

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (3/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Newsroom