8.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 28, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα σημερινά (9/2) αποτελέσματα

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

1.

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ

ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.

1-2

2.

ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ

ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.

4-0

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

3.

ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

ΙΛΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.

2-2

4.

ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.

1-0

5.

ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.

0-0

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

6.

ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.

3-0

7.

ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.

2-0

8.

ΠΟΨ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

1-1

9.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΟΛΩΝΟΣ

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.

1-2

10.

ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.

5-0

11.

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.

0-0

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

12.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΥΜΗΤΤΟΣ

ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.

1-2

13.

ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΓΟΥΔΗ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.

5-0

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

14.

ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.

2-1

15.

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ

ΥΜΗΤΤΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.

3-3

16.

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.

2-2

17.

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010

ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.

2-1

18.

ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.

0-1

19.

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.

0-0

20.

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

Σάββατο

09/02/19

15:30

ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.

10-1

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

21.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.

2-0

22.

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.

2-1

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

23.

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΝΗΑΡ. ΗΣΤ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.

1-0

Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

24.

ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΡΟΥΦ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.

2-1

Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Διαιτητές

Αποτέλεσμα

25.

ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ

ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.

3-0

26.

ΜΑΡΟΥΣΙ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΠΕΥΚΗΣ

Σάββατο

09/02/19

15:00

ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.

0-1

 

Related posts

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (3 και 4/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: Εξαιρετικό το κλίμα στη Διάνα Ηλιούπολης

Abola Team

Ο ΙΑΣΟΝΑΣ πάει Ισπανία στο 30 Copa Cataluna!

Abola Team 3