free page hit counter
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Τα σημερινά αποτελέσματα

εθνικη
Τα πλήρη αποτελέσματα στη σημερινή 33η αγωνιστική στη Γ’ Εθνική, έχουν ως εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγωνιστική)
          Μ. Αλέξ. Αγίας Μαρίνας         –        ΑΟ Χανιώτης       2-5
          Θερμαϊκός  –        Βέροια        1-0
          Ορέστης Ορεστιάδας     –        Νίκη Ευκαρπίας   3-0
          Άρης Αβάτου       –        Καβάλα       0-1
          ΠΑΟΚ Κρηστώνης        –        Απόλλων Παραλιμνίου  3-3
          Κεραυνός Αγγελοχωρίου         –        Νέστος Χρυσούπολης    0-3 ά.α.
          Πανθρακικός        –        Άρης Πετεινού     6-0
          Αναγέννηση Επανομής  –        Δόξα Δράμας        0-3
          Αετός Βαρβάρας  –        Ποσειδώνας Μηχανιώνας        1-4
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/4, 16.00)
Θερμαϊκός – Μ. Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας, ΑΟ Χανιώτης – Ορέστης, Βέροια – Άρης Αβάτου, Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης, Καβάλα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου, Απόλλων Παραλιμνίου – Πανθρακικός, Νέστος Χρυσούπολης – Αναγέννηση Επανομής, Άρης Πετεινού – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Δόξα Δράμας – Αετός Βαρβάρας.
2ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγωνιστική)
          Αστέρας Πετριτή  –        ΑΕ Λευκίμμης      0-2
          Εορδαϊκός  –        Καστοριά    2-1
          Θεσπρωτός –        ΠΟ Φήκης  3-0 ά.α.
          Σβορώνος   –        Ζάκυνθος    4-1
          Νέα Αρτάκη         –        Εθνικός Ν. Κεραμιδίου  1-1
          Βατανιακός –        Μαγνησιακός       3-0 ά.α
          Κιλελέρ       –        Πιερικός     2-0
          ΑΟ Τρίκαλα         –        Θύελλα Κατσικά   2-0
          Αστέρας Λιανοκλαδίου  –        Αναγέννηση Άρτας        0-2
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/4, 16.00)
Εορδαϊκός – Αστέρας Πετριτή, ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός, Καστοριά – Σβορώνος, ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη, Ζάκυνθος – Βατανιακός, Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Κιλελέρ, Μαγνησιακός – ΑΟ Τρίκαλα, Πιερικός – Αναγέννηση Άρτας, Θύελλα Κατσικά – Αστέρας Λιανοκλαδίου.
3ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγωνιστική)
          ΑΕ Μυκόνου        –        ΑΕ Μεσολογγίου  3-0 ά.α.
          Ιάλυσος       –        Αστέρας Βάρης    (Σήμερα, 11.00)
          ΑΕ Ερμιονίδας     –        Εράνη Φιλιατρών 1-1
          Μαρκό        –        ΑΕΡ Αφάντου      (Σήμερα, 11.00)
          Παναιγιάλειος       –        Κόρινθος    (Σήμερα, 11.00)
          Βύζας Μεγάρων   –        Πανελευσινιακός  4-4
          ΑΟ Πυλίου –        Θύελλα Ραφήνας  1-1
          Ελλάδα Σύρου      –        ΠΑΟ Βάρδας       (Σήμερα, 11.00)
          Παναργειακός      –        Ρόδος          2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/4, 16.00)
Ιάλυσος – ΑΕ Μυκόνου, ΑΕ Μεσολογγίου – ΑΕ Ερμιονίδας, Αστέρας Βάρης – Μαρκό, Εράνη Φιλιατρών – Παναιγιάλειος, ΑΕΡ Αφάντου – Βύζας Μεγάρων, Κόρινθος – ΑΟ Πυλίου, Πανελευσινιακος – Ελλάδα Σύρου, Θύελλα Ραφήνας – Ρόδος, ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός.
4ος ΟΜΙΛΟΣ (33η αγωνιστική)
          ΑΟ Υπάτου –        Άρης Πετρούπολης        2-1
          Ελλοπιακός –        Ερμής Ζωνιανών  2-0
          Ηλυσιακός  –        Αγία Παρασκευή  3-1
          Εθνικός Πειραιά   –        Απόλλων Σμύρνης         3-0
          ΑΟ Αγίου Νικολάου      –        Προοδευτική        2-0
          Ατρόμητος Πειραιά       –        ΑΟ Χαϊδαρίου      0-4
          Φωστήρας   –        Περαμαϊκός          1-3
          ΑΟ Επισκοπής     –        Πανιώνιος   1-4
          Αλμυρός     –        Ατσαλένιος 2-1
Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/4, 16.00)
Ελλοπιακός – ΑΟ Υπάτου, Άρης Πετρούπολης – Ηλυσιακός, Ερμής Ζωνιανών – Εθνικός Πειραιώς, Αγία Παρασκευή – ΑΟ Αγίου Νικολάου, Απόλλων Σμύρνης – Ατρόμητος Πειραιά, Προοδευτική – Φωστήρας, ΑΟ Χαϊδαρίου – ΑΟ Επισκοπής, Περαμαϊκός – Ατσαλένιος, Πανιώνιος – Αλμυρός Γαζίου.

 

Related posts

Ανανέωσε με τη Θύελλα Καμαρίου και το «πολυεργαλείο» Κώστας Βλαβιανός

Abola Team 2

Γιάννη Μάλλη και Κώστα Χάρμπαλη απέκτησε ο Βύζας Μεγάρων

Abola Team 2

Φραγκουλάκης: «Ένα παραμύθι που μας οδηγεί στον Ηρόδοτο στα πιο τρελά όνειρα»

Abola Team 2