free page hit counter
Abola.gr
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ΄ΕΘΝΙΚΗ – 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣΓ' ΕΘΝΙΚΗ

Γ’ Εθνική: Το τέταρτο εισιτήριο ο Εθνικός Νέου Αγιονερίου

Ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα στη Γ’ Εθνική και πρώτοι στους τέσσερις ομίλους τερμάτισαν Καβάλα, Εθνικός Νέου Αγιονερίου, Παναργειακός και Πανιώνιος.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
1ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική)
          Θερμαϊκός  –        Μ. Αλέξ. Αγίας Μαρίνας         4-0
          ΑΟ Χανιώτης       –        Ορέστης      0-0
          Βέροια        –        Άρης Αβάτου       1-2
          Νίκη Ευκαρπίας   –        ΠΑΟΚ Κρηστώνης        3-1
          Καβάλα       –        Κεραυνός Αγγελοχωρίου         3-0 ά.α.
          Απόλλων Παραλιμνίου  –        Πανθρακικός        1-3
          Νέστος Χρυσούπολης    –        Αναγέννηση Επανομής  4-0
          Άρης Πετεινού     –        Ποσειδώνας Μηχανιώνας        0-3
          Δόξα Δράμας        –        Αετός Βαρβάρας  5-1
2ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική)
          Εορδαϊκός  –        Αστέρας Πετριτή  1-2
          ΑΕ Λευκίμμης      –        Θεσπρωτός 1-3
          Καστοριά    –        Σβορώνος   0-4
          ΠΟ Φήκης  –        Νέα Αρτάκη         0-3 ά.α.
          Ζάκυνθος    –        Βατανιακός 6-0
          Εθνικός Νέου Κεραμιδίου       –        Κιλελέρ       2-0
          Μαγνησιακός       –        ΑΟ Τρίκαλα         0-3 ά.α.
          Πιερικός     –        Αναγέννηση Άρτας        1-2
          Θύελλα Κατσικά   –        Αστέρας Λιανοκλαδίου  3-0
3ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική)
          Ιάλυσος       –        ΑΕ Μυκόνου        1-0
          ΑΕ Μεσολογγίου  –        ΑΕ Ερμιονίδας     1-2
          Αστέρας Βάρης    –        Μαρκό        0-0
          Εράνη Φιλιατρών –        Παναιγιάλειος       3-4
          ΑΕΡ Αφάντου      –        Βύζας Μεγάρων  3-0 ά.α.
          Κόρινθος    –        ΑΟ Πυλίου 2-2
          Πανελευσινιακός  –        Ελλάδα Σύρου      2-5
          Θύελλα Ραφήνας  –        Ρόδος          3-0
          ΠΑΟ Βάρδας       –        Παναργειακός      0-2
4ος ΟΜΙΛΟΣ (34η αγωνιστική)
          Ελλοπιακός –        ΑΟ Υπάτου 3-3
          Άρης Πετρούπολης        –        Ηλυσιακός  2-1
          Ερμής Ζωνιανών  –        Εθνικός Πειραιώς 1-1
          Αγία Παρασκευή  –        ΑΟ Αγίου Νικολάου      0-3
          Απόλλων Σμύρνης         –        Ατρόμητος Πειραιά       5-0
          Προοδευτική        –        Φωστήρας   2-0
          ΑΟ Χαϊδαρίου      –        ΑΟ Επισκοπής     2-0
          Περαμαϊκός          –        Ατσαλένιος 0-2
          Πανιώνιος   –        Αλμυρός Γαζίου   1-1

 

Related posts

Φιλική ισοπαλία ο Αήττητος με την Κ20 του Ατρόμητου

Abola Team 2

Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα όλων των ομίλων

Abola Newsroom

Στις 23 Σεπτεμβρίου η σέντρα της Γ Εθνικής

Abola Team 2