Ένα σημαντικό παιχνίδι για την πρεμιέρα έχει η κλήρωση της Α’ ΕΠΣΑΝΑ. Το Κορωπί θα φιλοξενήσει τον Αστέρα Βάρης στο πιο ενδιαφέρον παιχνίδι της πρεμιέρας
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΝΟΙΞΗ |
2η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
3η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
4η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
5η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΝΟΙΞΗ |
6η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
7η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ |
8η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
9η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ |
10η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
11η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
12η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
13η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
14η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
15η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΝΟΙΞΗ |
16η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
17η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
18η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
19η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ |
20η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
21η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ |
22η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
23η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
24η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
25η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΝΟΙΞΗ |
26η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
27η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΝΟΙΞΗ |
28η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
29η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ |
||||||
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ |
||||||
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ |
||||||
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ – ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ |
||||||
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ |
||||||
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ |
||||||
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ |
||||||
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΝΟΙΞΗ |
30η Αγωνιστική
Ομάδες |
Γήπεδο |
Ημέρα |
Ημ/νία |
Ώρα |
Διαιτητής,Βοηθοί Διαιτητή |
Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ |
||||||
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
||||||
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ |
||||||
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ |
||||||
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ |
||||||
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ |
||||||
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ |
||||||
ΑΝΟΙΞΗ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ |