22 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στην Αθήνα

Στους αγώνες κατάταξης και στην Β’ κατηγορία

Α΄Κατηγορία – θέσεις 23-24 γενικής κατάταξης
(1η αγωνιστική)

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 14/05/16 17:00 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ. 3-1

 

 

 

Α΄Κατηγορία – θέσεις 25-26 γενικής κατάταξης
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 14/05/16 17:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. 0-1

 

 

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ. 5-1
4. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΕΑ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ. 4-1
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ. 2-0
6. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 0-1
7. ΚΑΛΑΜΑΚΙ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ. 0-1
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 15/05/16 10:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν. 3-0
9. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 15/05/16 10:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ. 3-2
10. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/05/16 10:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 2-2

 

 

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΑΛΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-5
12. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α. 1-2
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΝΤΑΟΥΛΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ. 0-1
14. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΤΖΙΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-0
15. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ. 1-5
16. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α. 3-1
17. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 5-4
18. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν. 0-0

 

 

 

Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(30η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 14/05/16 17:30 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α. 3-2
20. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ. 1-1
21. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 14/05/16 17:30 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ. 5-1
22. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 15/05/16 17:30 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 6-1
23. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 15/05/16 17:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ., ΤΑΜΑΛΗΣ Μ. 0-1
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 15/05/16 17:30 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-0
25. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 15/05/16 17:30 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΑΚΟΣ Ε. 1-2
26. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 15/05/16 17:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν. 0-2

 

 

 

Γ΄Κατηγορία – play-off – 3ου Ομίλου
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΡΟΥΦ Κυριακή 15/05/16 17:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-0

 

 

 

Related posts

Νίκες για Ελευθερούπολη, Δάφνη Π. Φαλ., ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 3

Παρελθόν ο Λευτέρης Αλεξάκης από τον ΑΟ Περιστερίου

Abola Team 3

Στις 22/10 πρωτάθλημα για την γυναικεία ομάδα της Αγ. Παρασκευής

Abola Team 3