15.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΕΠΣΑΝΑ: Κλήση προεθνικής ομάδας (γενν.2001 – γενν.2003)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

 

την ΤΡΙΤΗ 06/09/2016 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ για  προεπιλογή 

   

      Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ                   ΟΝΟΜΑ                                             ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

1

ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ

ΧΡ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

2

ΣΙΩΤΟΣ

Σ.

Α.Ο ΠΑΙΑΝΙΑΣ

3

ΤΣΑΤΣΗΣ

ΕΛ.

ΑΓΣΑ ΘΗΣ.Ν.ΜΑΚΡΗΣ

4

ΤΣΕΛΙΟΣ

Κ .

ΑΓΣΑ ΘΗΣ. Ν.ΜΑΚΡΗΣ

5

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Φ.

ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

6

ΓΚΟΥΡΑΣ

Ν.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

7

ΣΤΑΓΑΚΗΣ

ΜΑΝ.

ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

8

ΡΑΠΤΗΣ

Ν

ΑΡΤΕΜΙΣ

9

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ξ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

10

ΓΕΩΡΓΑΣ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

Γ

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

12

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ

Ν

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

13

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

14

ΓΙΟΥΛΑΤΟΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

15

ΜΠΕΚΟΣ

ΠΑΝ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

16

ΠΟΥΛΑΣ

ΕΜ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

17

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

18

ΤΣΕΡΙΚΛΟΣ

ΒΑΣ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ

19

ΔΡΟΥΓΚΑΣ

ΣΠ.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

20

ΜΑΝΔΑΛΟΣ

Ι

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

21

ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

22

 ΜΠΕΛΜΠΑΣ

 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

23

ΚΟΥΡΤΗΣ

ΕΥΣΤ.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

24

ΚΟΥΦΑΚΗΣ

Δ

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

25

  ΜΙΧΕΛΗΣ

Ν

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

26

ΝΤΟΥΛΟΣ

ΑΛ

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

27

ΠΙΖΑΝΙΑΣ

 

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

28

 ΤΣΙΜΠΟΚΑΣ

ΧΡ.

ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

29

  ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ

ΑΛ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

30

ΜΠΟΥΝΤΑΚΗΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

31

ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΗΣ

Γ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

32

  ΧΡΗΣΤΟΥ

ΟΡ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

33

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Α.

ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ

34

 ΜΠΗΛΙΩΝΑΣ

Ι.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

35

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ

Λ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

36

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

37

ΚΑΚΟΣ

ΧΡ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

38

ΠΕΠΠΑΣ

ΕΥΣ.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

39

ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ

Ε.

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

40

ΚΟΚΑΒΕΣΗΣ

Μ.

ΜΑΡΚΟ

41

 ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ

Ε.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

42

 ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ

ΓΕΩΡ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

43

ΡΗΓΑΣ

Ι.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

44

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

Α.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

45

ΤΣΙΟΥΜΑΣ

ΒΑΣ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

46

ΦΛΩΡΟΣ

Γ.

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

47

ΛΙΟΝΤΟΣ

Σ.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

48

ΣΙΔΗΡΟΓΛΟΥ

Ι.

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

49

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ

ΧΡ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

50

ΛΕΟΥΝΑΚΗΣ

Σ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

51

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

52

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ

Ν.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

53

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

54

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

55

ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ

Π.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

56

ΠΙΚΟΥΛΗΣ

Γ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

57

ΜΩΡΑΙΤΗΣ

Λ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

58

ΠΑΤΣΕΛΟΣ        

Θ.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΦΩΚΑΙΑΣ

59

ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ

ΝΙΚ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

60

ΜΠΑΛΗΣ

Γ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

61

ΜΠΑΜΠΟΥΝΗΣ

ΕΥΘ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

62

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ                            

ΓΕΩΡ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

63

ΤΣΙΜΟΣ

ΝΙΚ.

ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

64

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΩΡΓ.

Α.Ο. ΑΥΛΩΝΟΣ

65

ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ

ΒΑΙΟΣ

Α.Ο. ΑΥΛΩΝΟΣ

66

ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

67

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

68

ΣΤΕΡΙΤΣΙΩΤΗΣ

ΚΩΝ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

69

ΜΑΡΗΣ

Γ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

70

ΜΑΡΑΣ

ΑΝΤ.

ΓΕΡΑΚΑΣ

71

ΣΑΛΤΟΣ

Ν.

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

72

ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΣ

Η.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

73

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ

Μ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

74

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Θ

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

75

ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ

Κ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

76

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Δ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

77

ΔΗΜΑΤΣΑΣ

ΧΡ.

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

Παρακαλούνται τα Σωματεία που δεν έχουν στείλει  2001 γεννηθέντες 

να στείλουν έως  τέσσερις  ποδοσφαιριστές στην προεπιλογή.

 

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως

 προσέλθουν (με λευκή αθλητική περιβολή) 

 

την ΤΕΤΑΡΤΗ 07/09/2016 και ώρα 15.00 στο γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ για  προεπιλογή 

   

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  

1

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜ.

ΠΑΙΑΝΙΑΣ 

 2

ΚΟΥΤΣΟΜΠΙΝΑΣ

ΕΥΦΡ

.Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

 3

ΡΟΡΗΣ

ΔΗΜ                   

Α.Ο. ΠΑΙΑΝΙΑΣ  

4

 ΓΡΥΛΛΙΑΣ

ΑΘ                

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 5

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

Α                        

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 6

ΤΣΕΛΙΟΣ

 

ΑΓΣΑ ΘΗΣΕΑΣ  ΕΘΝ Ν. ΜΑΚΡΗΣ  

 7

ΚΟΝΤΙΖΑΣ

Ν

 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ   

8

ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ

Γ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ   

9

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ                                               

Ν

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  

  10                    

ΜΥΛΩΝΑΣ 

ΓΕΩΡ.                             

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ   

11

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

Η

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ  

 12

ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ

Ν.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ  

13

 ΑΞΙΩΤΗΣ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ  

 14

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ

15

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΤΛΑΝΤΙΣ  

16

 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

Β

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  

 17

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  

 18

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Γ

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  

 19

ΒΛΑΧΙΔΗΣ

Α                                

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

20

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

Ε                                   

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

21

ΛΑΔΕΡΟΣ

Α

ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ  

22

ΔΗΜΑΚΟΣ

ΒΑΣ.                 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ   

 23                

ΠΑΡΑΣΧΟΣ    

ΔΗΜ.                    

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ   

24              

ΠΡΕΚΑΣ

ΓΕΩΡΓ.            

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ ΑΧΑΡΝΩΝ

  25                                                         

ΣΠΥΡΟΥ

ΠΑΝ.

ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ   

26

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

Γ

ΓΕΡΑΚΑΣ  

27

ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   

28

ΚΑΣΤΗΣ

Π.

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ  

29

ΠΑΤΟΥΧΑΣ       

ΑΛ 

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

30

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΦΑΙΔ.

ΔΙΟΝΥΣΟΣ

31

ΑΔΑΜΙΔΗΣ

Α.                            

ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ  

32

ΜΑΓΓΙΝΑΣ

Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ  

33

ΤΣΙΛΙΑΚΟΣ

 

ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ   

34

ΚΑΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ

Φ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

35

ΛΑΣΠΑΣ

ΑΘ.

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

36

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΝ.

ΚΑΛΥΒΙΑ   

37

ΖΕΙΜΠΕΚΕΛΗΣ

Δ.

ΚΑΛΥΒΙΑ   

38

ΛΕΚΚΑΣ

Ι.

ΚΑΛΥΒΙΑ  

39

ΚΑΝΕΛΛΗΣ

Γ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ  

40

ΜΑΓΓΑΝΑΣ

Ε.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ   

41

ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

Π.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ   

42

ΠΡΙΦΤΗΣ

Α.

ΚΟΥΒΑΡΑΣ  

43

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

44

ΒΑΣΙΛΑΣ

Π.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

45

ΒΑΣΙΛΑΣ

Θ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ   

46

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Χ.

ΚΡΥΟΝΕΡΙ

47

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

Α.

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ  

48

ΡΟΥΣΣΟΣ

Ν.

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ  

49

ΤΣΙΜΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ   

50

ΖΩΓΑΣ

Ν .                         

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

51

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

Γ.                            

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

52

ΠΑΠΑΜΑΥΡΟΣ

Γ.                            

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ   

53

ΔΕΡΜΑΝΟΥΤΣΟΣ

Σ.                                        

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ

54

ΚΑΡΔΑΡΗΣ

 

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ  

55

ΚΑΤΣΑΓΟΝΗΣ

Π.                               

ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ   

56

ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ

Κ.                                  

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

57

ΚΑΤΣΑΙΤΗΣ

Χ.                                   

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

58

ΚΟΥΒΕΛΗΣ

Ε.                                    

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ  

 59

ΚΟΥΤΣΗΣ

Σ.                                     

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ   

60

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ

Ν.

ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

61

ΑΓΟΡΑΣ

Η.                                      

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

62

ΑΡΙΔΑΣ

Χ.                                     

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

63

ΙΣΑΡΗΣ

Β.                                      

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

64

ΚΑΝΑΚΗΣ

Π

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

65

ΝΑΣΣΑΡΙ

 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

66

ΠΛΑΤΣΙΟΣ

 

ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ   

67

ΓΚΙΖΕΛΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ  

68

ΤΕΡΖΗΣ

Μ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ   

69

ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ

Α                                       

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

70

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

ΠΑΝ

ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ   

71

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

Μ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  

72

ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

Α.                                                    

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   

73

ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ

ΑΡ.                                                   

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   

74

ΛΕΚΚΑΣ

Π.                                                     

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ  

75

ΛΕΚΚΑΣ

Π.                                                     

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   

76

ΡΙΖΟΣ

Θ.                                      

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

77

ΑΘΗΝΑΙΟΣ

Ν.                                      

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ   

78

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

Φ.                                       

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  

79

ΓΡΥΛΛΗΣ

Δ.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ   

80

ΝΟΥΣΗΣ

Ν.

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  

81

ΣΙΔΕΡΗΣ    

ΚΩΝ.                                          

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

82

ΜΠΑΣΙΟΣ 

Φ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ  

83

ΡΑΠΤΗΣ 

ΧΡ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

    84     

ΣΚΑΓΙΑΚΟΣ  

Β.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

    85

ΤΟΨΟΓΛΟΥ    

ΣΤ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ   

86

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ 

Θ.

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ  

87

ΜΑΝΤΕΛΗΣ

 

ΣΥΚΑΜΙΝΟ  

88

ΡΑΠΤΗΣ

ΒΑΣ.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ   

    89  

ΤΣΙΜΙΚΟΣ 

Ν.

ΣΥΚΑΜΙΝΟ   

90

ΘΕOΤΙΚΟΣ    

Φ.

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

91

ΠΕΤΡΑΚΗΣ

 

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ   

Παρακαλούνται τα Σωματεία που δεν έχουν στείλει  2003 γεννηθέντες 

να στείλουν έως  τέσσερις  ποδοσφαιριστές στην προεπιλογή.

Related posts

Ξεκίνημα 17/6 για την ακαδημία NESTORAS F.C.

Abola Team 3

Συμμετοχή σε τουρνουά η Προεθνική (γεννηθέντες το 2004) στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑΝΑ για τους τελικούς Νέων & Παίδων σε Πρωτάθλημα-Κύπελλο

Abola Team 3