25.8 C
Αθήνα
Ιούνιος 21, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Γ’ κατηγορίας στην Ανατολική Αττική για τη σεζόν 2016-2017

 

 

η αγωνιστική 14η

Δόξα Αγ. Άννας-Νίκη Δροσιάς

ΑΟ Αυλών-Αμφιάραος Καλάμου

Καπανδρίτι-Αστέρας Γλ. Νερών

Συκάμινο-Φοίβος Βάρης

Πανσταυραϊκός–Ραμνούς Γραμμ.

Εθνικός Ν. Μάκρης–Μαύρος Αετός Πολυδ.

Ρεπό: Νικητές Ανθούσας

2η αγωνιστική 15η

Νικητές Ανθούσας–Δόξα Αγ. Άννας

Νίκη Δροσιάς –ΑΟ Αυλών

Αμφιάραος Καλάμου-Καπανδρίτι

Αστέρας Γλ. Νερών-Συκάμινο

Φοίβος Βάρης-Πανσταυραϊκός

Ραμνούς Γραμμ.–Εθνικός Ν. Μάκρης

Ρεπό: Μαύρος Αετός Πολυδ.

3η αγωνιστική 16η

ΑΟ Αυλών–Νικητές Ανθούσας

Καπανδρίτι-Νίκη Δροσιάς

Συκάμινο-Αμφιάραος Καλάμου

Πανσταυραϊκός-Αστέρας Γλ. Νερών

Εθνικός Ν. Μάκρης-Φοίβος Βάρης

Μαύρος Αετός Πολυδ.–Ραμνούς Γραμμ.

Ρεπό: Δόξα Αγ. Άννας

4η αγωνιστική 17η

Νικητές Ανθούσας–Καπανδρίτι

Δόξα Αγ. Άννας–ΑΟ Αυλών

Νίκη Δροσιάς–Συκάμινο

Αμφιάραος Καλάμου-Πανσταυραϊκός

Αστέρας Γλ. Νερών-Εθνικός Ν. Μάκρης

Φοίβος Βάρης-Μαύρος Αετός Πολυδ.

Ρεπό: Ραμνούς Γραμμ.

5η αγωνιστική 18η

Συκάμινο–Νικητές Ανθούσας

Καπανδρίτι–Δόξα Αγ. Άννας

Πανσταυραϊκός-Νίκη Δροσιάς

Εθνικός Ν. Μάκρης-Αμφιάραος Καλάμου

Μαύρος Αετός Πολυδ.-Αστέρας Γλ. Νερών

Ραμνούς Γραμμ.-Φοίβος Βάρης

Ρεπό: ΑΟ Αυλών

6η αγωνιστική 19η

Νικητές Ανθούσας–Πανσταυραϊκός

Δόξα Αγ. Άννας–Συκάμινο

ΑΟ Αυλών–Καπανδρίτι

Νίκη Δροσιάς –Εθνικός Ν. Μάκρης

Αμφιάραος Καλάμου-Μαύρος Αετός Πολυδ.

Αστέρας Γλ. Νερών-Ραμνούς Γραμμ.

Ρεπό: Φοίβος Βάρης

7η αγωνιστική 20ή

Εθνικός Ν. Μάκρης–Νικητές Ανθούσας

Πανσταυραϊκός–Δόξα Αγ. Άννας

Συκάμινο–ΑΟ Αυλών

Μαύρος Αετός Πολυδ.-Νίκη Δροσιάς

Ραμνούς Γραμμ.–Αμφιάραος Καλάμου

Φοίβος Βάρης-Αστέρας Γλ. Νερών

Ρεπό: Καπανδρίτι

8η αγωνιστική 21η

Νικητές Ανθούσας–Μαύρος Αετός Πολυδ.

Δόξα Αγ. Άννας–Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΟ Αυλών–Πανσταυραϊκός

Καπανδρίτι–Συκάμινο

Νίκη Δροσιάς-Ραμνούς Γραμμ.

Αμφιάραος Καλάμου-Φοίβος Βάρης

Ρεπό: Αστέρας Γλ. Νερών

9η αγωνιστική 22η

Ραμνούς Γραμμ.–Νικητές Ανθούσας

Μαύρος Αετός Πολυδ.–Δόξα Αγ. Άννας

Εθνικός Ν. Μάκρης–ΑΟ Αυλών

Πανσταυραϊκός–Καπανδρίτι

Φοίβος Βάρης-Νίκη Δροσιάς

Αστέρας Γλ. Νερών-Αμφιάραος Καλάμου

Ρεπό: Συκάμινο

10η αγωνιστική 23η

Νικητές Ανθούσας-Φοίβος Βάρης

Δόξα Αγ. Άννας–Ραμνούς Γραμμ.

ΑΟ Αυλών–Μαύρος Αετός Πολυδ.

Καπανδρίτι–Εθνικός Ν. Μάκρης

Συκάμινο–Πανσταυραϊκός

Νίκη Δροσιάς-Αστέρας Γλ. Νερών

Ρεπό: Αμφιάραος Καλάμου

11η αγωνιστική 24η

Αστέρας Γλ. Νερών–Νικητές Ανθούσας

Φοίβος Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας

Ραμνούς Γραμμ.–ΑΟ Αυλών

Μαύρος Αετός Πολυδ.–Καπανδρίτι

Εθνικός Ν. Μάκρης–Συκάμινο

Αμφιάραος Καλάμου-Νίκη Δροσιάς

Ρεπό: Πανσταυραϊκός

12η αγωνιστική 25η

Νικητές Ανθούσας-Αμφιάραος Καλάμου

Δόξα Αγ. Άννας–Αστέρας Γλ. Νερών

ΑΟ Αυλών-Φοίβος Βάρης

Καπανδρίτι–Ραμνούς Γραμμ.

Συκάμινο–Μαύρος Αετός Πολυδ.

Πανσταυραϊκός–Εθνικός Ν. Μάκρης

Ρεπό: Νίκη Δροσιάς

13η αγωνιστική 26η

Νίκη Δροσιάς-Νικητές Ανθούσας

Αμφιάραος Καλάμου-Δόξα Αγ. Άννας

Αστέρας Γλ. Νερών-ΑΟ Αυλών

Φοίβος Βάρης-Καπανδρίτι

Ραμνούς Γραμμ.–Συκάμινο

Μαύρος Αετός Πολυδ.–Πανσταυραϊκός

Ρεπό: Εθνικός Ν. Μάκρης

Related posts

Ο Δήμος Διονύσου αντικατέστησε τον φωτισμό στο γήπεδο Αγ. Στεφάνου

Abola Team 3

EΠΣANA: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (16-17/2)

Nάσος Φακίδης

Ανακοίνωση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 3