31.4 C
Αθήνα
Ιούνιος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 4ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 4ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 14η

Αίας Αθηνών-Νίκη Αλίμου

Απόλλων Περιστ.-Πατήσια

Αναγέννηση Πετρ.-Δάφνη Αθηνών

Μαρούσι-Υμηττός

Αστέρας Χαϊδ.-Γκυζιακός

Εθνικός Αστέρας-Κρόνος Αθηνών

Ρεπό: Θύελλα Περιστ.

2η αγωνιστική 15η

Θύελλα Περιστ.-Αίας Αθηνών

Νίκη Αλίμου-Απόλλων Περιστ.

Πατήσια-Αναγέννηση Πετρ.

Δάφνη Αθηνών-Μαρούσι

Υμηττός-Αστέρας Χαϊδ.

Γκυζιακός-Εθνικός Αστέρας

Ρεπό: Κρόνος Αθηνών

3η αγωνιστική 16η

Απόλλων Περιστ.-Θύελλα Περιστ.

Αναγέννηση Πετρ.-Νίκη Αλίμου

Μαρούσι-Πατήσια

Αστέρας Χαϊδ.-Δάφνη Αθηνών

Εθνικός Αστέρας-Υμηττός

Κρόνος Αθηνών-Γκυζιακός

Ρεπό: Αίας Αθηνών

4η αγωνιστική 17η

Θύελλα Περιστ.-Αναγέννηση Πετρ.

Αίας Αθηνών-Απόλλων Περιστ.

Νίκη Αλίμου-Μαρούσι

Πατήσια-Αστέρας Χαϊδ.

Δάφνη Αθηνών-Εθνικός Αστέρας

Υμηττός-Κρόνος Αθηνών

Ρεπό: Γκυζιακός

5η αγωνιστική 18η

Μαρούσι-Θύελλα Περιστ.

Αναγέννηση Πετρ.-Αίας Αθηνών

Αστέρας Χαϊδ.-Νίκη Αλίμου

Εθνικός Αστέρας-Πατήσια

Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών

Γκυζιακός-Υμηττός

Ρεπό: Απόλλων Περιστ.

6η αγωνιστική 19η

Θύελλα Περιστ.-Αστέρας Χαϊδ.

Αίας Αθηνών-Μαρούσι

Απόλλων Περιστ.-Αναγέννηση Πετρ.

Νίκη Αλίμου-Εθνικός Αστέρας

Πατήσια-Κρόνος Αθηνών

Δάφνη Αθηνών-Γκυζιακός

Ρεπό: Υμηττός

7η αγωνιστική 20ή

Εθνικός Αστέρας-Θύελλα Περιστ.

Αστέρας Χαϊδ.-Αίας Αθηνών

Μαρούσι-Απόλλων Περιστ.

Κρόνος Αθηνών-Νίκη Αλίμου

Γκυζιακός-Πατήσια

Υμηττός-Δάφνη Αθηνών

Ρεπό: Αναγέννηση Πετρ.

8η αγωνιστική 21η

Θύελλα Περιστ.-Κρόνος Αθηνών

Αίας Αθηνών-Εθνικός Αστέρας

Απόλλων Περιστ.-Αστέρας Χαϊδ.

Αναγέννηση Πετρ.-Μαρούσι

Νίκη Αλίμου-Γκυζιακός

Πατήσια-Υμηττός

Ρεπό: Δάφνη Αθηνών

9η αγωνιστική 22η

Γκυζιακός-Θύελλα Περιστ.

Κρόνος Αθηνών-Αίας Αθηνών

Εθνικός Αστέρας-Απόλλων Περιστ.

Αστέρας Χαϊδ.-Αναγέννηση Πετρ.

Υμηττός-Νίκη Αλίμου

Δάφνη Αθηνών-Πατήσια

Ρεπό: Μαρούσι

10η αγωνιστική 23η

Θύελλα Περιστ.-Υμηττός

Αίας Αθηνών-Γκυζιακός

Απόλλων Περιστ.-Κρόνος Αθηνών

Αναγέννηση Πετρ.-Εθνικός Αστέρας

Μαρούσι-Αστέρας Χαϊδ.

Νίκη Αλίμου-Δάφνη Αθηνών

Ρεπό: Πατήσια

11η αγωνιστική 24η

Δάφνη Αθηνών-Θύελλα Περιστ.

Υμηττός-Αίας Αθηνών

Γκυζιακός-Απόλλων Περιστ.

Κρόνος Αθηνών-Αναγέννηση Πετρ.

Εθνικός Αστέρας-Μαρούσι

Πατήσια-Νίκη Αλίμου

Ρεπό: Αστέρας Χαϊδ.

12η αγωνιστική 25η

Θύελλα Περιστ.-Πατήσια

Αίας Αθηνών-Δάφνη Αθηνών

Απόλλων Περιστ.-Υμηττός

Αναγέννηση Πετρ.-Γκυζιακός

Μαρούσι-Κρόνος Αθηνών

Αστέρας Χαϊδ.-Εθνικός Αστέρας

Ρεπό: Νίκη Αλίμου

13η αγωνιστική 26η

Νίκη Αλίμου-Θύελλα Περιστ.

Πατήσια-Αίας Αθηνών

Δάφνη Αθηνών-Απόλλων Περιστ.

Υμηττός-Αναγέννηση Πετρ.

Γκυζιακός-Μαρούσι

Κρόνος Αθηνών-Αστέρας Χαϊδ.

Ρεπό: Εθνικός Αστέρας

Related posts

ΚΑΡΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΗΝΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Α

Abola Team 3

Στην εκπνοή του αγώνα η Αθηναΐδα σκόραρε και πήρε την πολύτιμη εκτός έδρας νίκη από τους Λύκους

Abola Newsroom

Ανεβαίνει η Λυκόβρυση!

Κωνσταντίνος Ράπτης