13.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 23, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017

 

 

1η αγωνιστική 14η

Λαρισαϊκός-Δάσος Χαϊδ.

Τόλμη Περιστ.-Νέα Ζωή Μετ.

Πανιώνιος Καισ.-Αίμος Πετρ.

ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΕ Περιστερίου

Χαλκηδονικός-ΑΟ Κωφών

ΑΕ Ιλίου-Διαγόρας Αιγ.

Ολυμπιακός Κυψ.-Γαλαξίας


2η αγωνιστική 15η

Ολυμπιακός Κυψ.-Λαρισαϊκός

Δάσος Χαϊδ.-Τόλμη Περιστ.

Νέα Ζωή Μετ.-Πανιώνιος Καισ.

Αίμος Πετρ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης

ΑΕ Περιστερίου-Χαλκηδονικός

ΑΟ Κωφών-ΑΕ Ιλίου

Γαλαξίας-Διαγόρας Αιγ.


3η αγωνιστική 16η

Τόλμη Περιστ.-Ολυμπιακός Κυψ.

Πανιώνιος Καισ.-Δάσος Χαϊδ.

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Νέα Ζωή Μετ.

Χαλκηδονικός-Αίμος Πετρ.

ΑΕ Ιλίου-ΑΕ Περιστερίου

Διαγόρας Αιγ.-ΑΟ Κωφών

Λαρισαϊκός-Γαλαξίας


4η αγωνιστική 17η

Ολυμπιακός Κυψ.-Πανιώνιος Καισ.

Λαρισαϊκός-Τόλμη Περιστ.

Δάσος Χαϊδ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Νέα Ζωή Μετ.-Χαλκηδονικός

Αίμος Πετρ.-ΑΕ Ιλίου

ΑΕ Περιστερίου-Διαγόρας Αιγ.

Γαλαξίας-ΑΟ Κωφών


5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ολυμπιακός Κυψ.

Πανιώνιος Καισ.-Λαρισαϊκός

Χαλκηδονικός-Δάσος Χαϊδ.

ΑΕ Ιλίου-Νέα Ζωή Μετ.

Διαγόρας Αιγ.-Αίμος Πετρ.

ΑΟ Κωφών-ΑΕ Περιστερίου

Τόλμη Περιστ.-Γαλαξίας


6η αγωνιστική 19η

Ολυμπιακός Κυψ.-Χαλκηδονικός

Λαρισαϊκός-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Τόλμη Περιστ.-Πανιώνιος Καισ.

Δάσος Χαϊδ.-ΑΕ Ιλίου

Νέα Ζωή Μετ.-Διαγόρας Αιγ.

Αίμος Πετρ.-ΑΟ Κωφών

Γαλαξίας-ΑΕ Περιστερίου


7η αγωνιστική 20ή

ΑΕ Ιλίου-Ολυμπιακός Κυψ.

Χαλκηδονικός-Λαρισαϊκός

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Τόλμη Περιστ.

Διαγόρας Αιγ.-Δάσος Χαϊδ.

ΑΟ Κωφών-Νέα Ζωή Μετ.

ΑΕ Περιστερίου-Αίμος Πετρ.

Πανιώνιος Καισ.-Γαλαξίας


8η αγωνιστική 21η

Ολυμπιακός Κυψ.-Διαγόρας Αιγ.

Λαρισαϊκός-ΑΕ Ιλίου

Τόλμη Περιστ.-Χαλκηδονικός

Πανιώνιος Καισ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Δάσος Χαϊδ.-ΑΟ Κωφών

Νέα Ζωή Μετ.-ΑΕ Περιστερίου

Γαλαξίας-Αίμος Πετρ.


9η αγωνιστική 22η

ΑΟ Κωφών-Ολυμπιακός Κυψ.

Διαγόρας Αιγ.-Λαρισαϊκός

ΑΕ Ιλίου-Τόλμη Περιστ.

Χαλκηδονικός-Πανιώνιος Καισ.

ΑΕ Περιστερίου-Δάσος Χαϊδ.

Αίμος Πετρ.-Νέα Ζωή Μετ.

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Γαλαξίας


10η αγωνιστική 23η

Ολυμπιακός Κυψ.-ΑΕ Περιστερίου

Λαρισαϊκός-ΑΟ Κωφών

Τόλμη Περιστ.-Διαγόρας Αιγ.

Πανιώνιος Καισ.-ΑΕ Ιλίου

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Χαλκηδονικός

Δάσος Χαϊδ.-Αίμος Πετρ.

Γαλαξίας-Νέα Ζωή Μετ.


11η αγωνιστική 24η

Αίμος Πετρ.-Ολυμπιακός Κυψ.

ΑΕ Περιστερίου-Λαρισαϊκός

ΑΟ Κωφών-Τόλμη Περιστ.

Διαγόρας Αιγ.-Πανιώνιος Καισ.

ΑΕ Ιλίου-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Νέα Ζωή Μετ.-Δάσος Χαϊδ.

Χαλκηδονικός-Γαλαξίας


12η αγωνιστική 25η

Ολυμπιακός Κυψ.-Νέα Ζωή Μετ.

Λαρισαϊκός-Αίμος Πετρ.

Τόλμη Περιστ.-ΑΕ Περιστερίου

Πανιώνιος Καισ.-ΑΟ Κωφών

ΑΕ Μεταμόρφωσης-Διαγόρας Αιγ.

Χαλκηδονικός-ΑΕ Ιλίου

Γαλαξίας-Δάσος Χαϊδ.


13η αγωνιστική 26η

Δάσος Χαϊδ.-Ολυμπιακός Κυψ.

Νέα Ζωή Μετ.-Λαρισαϊκός

Αίμος Πετρ.-Τόλμη Περιστ.

ΑΕ Περιστερίου-Πανιώνιος Καισ.

ΑΟ Κωφών-ΑΕ Μεταμόρφωσης

Διαγόρας Αιγ.-Χαλκηδονικός

ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας

Related posts

Ασημάκης (ΓΣ Αργυρούπολης):”Τηρήσαμε το πλάνο κατά γράμμα”(vid)

Κωνσταντίνος Ράπτης

Ζουμπατόπουλος Νίκος (Oλυμπιακός Λιοσίων): “Στόχος η πεντάδα”

Κωνσταντίνος Ράπτης

Δάφνη Π. Φαλήρου – Άγιος Δημήτριος: Στο φύλλο αγώνα το ενδιαφέρον!

Κωνσταντίνος Ράπτης