6 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 2ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 14η

Προμηθέας-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Λέοντες Αθηνών-Αετός Καλλ.

Ιεράπολη-Φωστήρας Καισ.

Λαύρα Αργ.-Πράσινα Πουλιά

Ερμής Ηρακλείου-Πλάτων

Κηφισιά 2010-Κηπούπολη

Ρεπό: Ορφέας Αιγάλεω


2η αγωνιστική 15η

Ορφέας Αιγάλεω-Προμηθέας

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Λέοντες Αθηνών

Αετός Καλλ.-Ιεράπολη

Φωστήρας Καισ.-Λαύρα Αργ.

Πράσινα Πουλιά-Ερμής Ηρακλείου

Πλάτων-Κηφισιά 2010

Ρεπό: Κηπούπολη


3η αγωνιστική 16η

Λέοντες Αθηνών-Ορφέας Αιγάλεω

Ιεράπολη-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Λαύρα Αργ.-Αετός Καλλ.

Ερμής Ηρακλείου-Φωστήρας Καισ.

Κηφισιά 2010-Πράσινα Πουλιά

Κηπούπολη-Πλάτων

Ρεπό: Προμηθέας


4η αγωνιστική 17η

Ορφέας Αιγάλεω-Ιεράπολη

Προμηθέας-Λέοντες Αθηνών

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Λαύρα Αργ.

Αετός Καλλ.-Ερμής Ηρακλείου

Φωστήρας Καισ.-Κηφισιά 2010

Πράσινα Πουλιά-Κηπούπολη

Ρεπό: Πλάτων


5η αγωνιστική 18η

Λαύρα Αργ.-Ορφέας Αιγάλεω

Ιεράπολη-Προμηθέας

Ερμής Ηρακλείου-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Κηφισιά 2010-Αετός Καλλ.

Κηπούπολη-Φωστήρας Καισ.

Πλάτων-Πράσινα Πουλιά

Ρεπό: Λέοντες Αθηνών


6η αγωνιστική 19η

Ορφέας Αιγάλεω-Ερμής Ηρακλείου

Προμηθέας-Λαύρα Αργ.

Λέοντες Αθηνών-Ιεράπολη

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Κηφισιά 2010

Αετός Καλλ.-Κηπούπολη

Φωστήρας Καισ.-Πλάτων

Ρεπό: Πράσινα Πουλιά


7η αγωνιστική 20ή

Κηφισιά 2010-Ορφέας Αιγάλεω

Ερμής Ηρακλείου-Προμηθέας

Λαύρα Αργ.-Λέοντες Αθηνών

Κηπούπολη-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Πλάτων-Αετός Καλλ.

Πράσινα Πουλιά-Φωστήρας Καισ.

Ρεπό: Ιεράπολη


8η αγωνιστική 21η

Ορφέας Αιγάλεω-Κηπούπολη

Προμηθέας-Κηφισιά 2010

Λέοντες Αθηνών-Ερμής Ηρακλείου

Ιεράπολη-Λαύρα Αργ.

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Πλάτων

Αετός Καλλ.-Πράσινα Πουλιά

Ρεπό: Φωστήρας Καισ.


9η αγωνιστική 22η

Πλάτων-Ορφέας Αιγάλεω

Κηπούπολη-Προμηθέας

Κηφισιά 2010-Λέοντες Αθηνών

Ερμής Ηρακλείου-Ιεράπολη

Πράσινα Πουλιά-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Φωστήρας Καισ.-Αετός Καλλ.

Ρεπό: Λαύρα Αργ.


10η αγωνιστική 23η

Ορφέας Αιγάλεω-Πράσινα Πουλιά

Προμηθέας-Πλάτων

Λέοντες Αθηνών-Κηπούπολη

Ιεράπολη-Κηφισιά 2010

Λαύρα Αργ.-Ερμής Ηρακλείου

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Φωστήρας Καισ.

Ρεπό: Αετός Καλλ.


11η αγωνιστική 24η

Φωστήρας Καισ.-Ορφέας Αιγάλεω

Πράσινα Πουλιά-Προμηθέας

Πλάτων-Λέοντες Αθηνών

Κηπούπολη-Ιεράπολη

Κηφισιά 2010-Λαύρα Αργ.

Αετός Καλλ.-ΠΑΣ Αθηνών 1966

Ρεπό: Ερμής Ηρακλείου


12η αγωνιστική 25η

Ορφέας Αιγάλεω-Αετός Καλλ.

Προμηθέας-Φωστήρας Καισ.

Λέοντες Αθηνών-Πράσινα Πουλιά

Ιεράπολη-Πλάτων

Λαύρα Αργ.-Κηπούπολη

Ερμής Ηρακλείου-Κηφισιά 2010

Ρεπό: ΠΑΣ Αθηνών 1966


13η αγωνιστική 26η

ΠΑΣ Αθηνών 1966-Ορφέας Αιγάλεω

Αετός Καλλ.-Προμηθέας

Φωστήρας Καισ.-Λέοντες Αθηνών

Πράσινα Πουλιά-Ιεράπολη

Πλάτων-Λαύρα Αργ.

Κηπούπολη-Ερμής Ηρακλείου

Ρεπό: Κηφισιά 2010

Related posts

Ο Ηλυσιακός την Ανθούπολη 2-1

Abola Team

Στα πέναλτι η Αθηναϊδα 4-3 τον Ηρακλή Περιστερίου (1-1 το 90λεπτο και 2-2 η παράταση)

Abola Team

Νίκησε τον πρωτοπόρο

Βασίλης Θεόκλητος