2.9 C
Αθήνα
Ιανουάριος 18, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017.

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017.

 

1η αγωνιστική 14η

Πέρα Κλουμπ-Φοίνικας Καλλ.

Ηρακλής Περιστ.-Θεμιστοκλής

Κεραμεικός-Κρόνος Αιγάλεω

ΑΕ Αιγάλεω-Ιπποκράτης

Νέα Σμύρνη-Αρίων

Ταταύλα-Άτλας Κυψέλης

Ρεπό: Αστέρας Εξαρχείων


2η αγωνιστική 15η

Αστέρας Εξαρχείων-Πέρα Κλουμπ

Φοίνικας Καλλ.-Ηρακλής Περιστ.

Θεμιστοκλής-Κεραμεικός

Κρόνος Αιγάλεω-ΑΕ Αιγάλεω

Ιπποκράτης-Νέα Σμύρνη

Αρίων-Ταταύλα

Ρεπό: Άτλας Κυψέλης


3η αγωνιστική 16η

Ηρακλής Περιστ.-Αστέρας Εξαρχείων

Κεραμεικός-Φοίνικας Καλλ.

ΑΕ Αιγάλεω-Θεμιστοκλής

Νέα Σμύρνη-Κρόνος Αιγάλεω

Ταταύλα-Ιπποκράτης

Άτλας Κυψέλης-Αρίων

Ρεπό: Πέρα Κλουμπ


4η αγωνιστική 17η

Αστέρας Εξαρχείων-Κεραμεικός

Πέρα Κλουμπ-Ηρακλής Περιστ.

Φοίνικας Καλλ.-ΑΕ Αιγάλεω

Θεμιστοκλής-Νέα Σμύρνη

Κρόνος Αιγάλεω-Ταταύλα

Ιπποκράτης-Άτλας Κυψέλης

Ρεπό: Αρίων


5η αγωνιστική 18η

ΑΕ Αιγάλεω-Αστέρας Εξαρχείων

Κεραμεικός-Πέρα Κλουμπ

Νέα Σμύρνη-Φοίνικας Καλλ.

Ταταύλα-Θεμιστοκλής

Άτλας Κυψέλης-Κρόνος Αιγάλεω

Αρίων-Ιπποκράτης

Ρεπό: Ηρακλής Περιστ.


6η αγωνιστική 19η

Αστέρας Εξαρχείων-Νέα Σμύρνη

Πέρα Κλουμπ-ΑΕ Αιγάλεω

Ηρακλής Περιστ.-Κεραμεικός

Φοίνικας Καλλ.-Ταταύλα

Θεμιστοκλής-Άτλας Κυψέλης

Κρόνος Αιγάλεω-Αρίων

Ρεπό: Ιπποκράτης

7η αγωνιστική 20ή

Ταταύλα-Αστέρας Εξαρχείων

Νέα Σμύρνη-Πέρα Κλουμπ

ΑΕ Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ.

Άτλας Κυψέλης-Φοίνικας Καλλ.

Αρίων-Θεμιστοκλής

Ιπποκράτης-Κρόνος Αιγάλεω

Ρεπό: Κεραμεικός


8η αγωνιστική 21η

Αστέρας Εξαρχείων-Άτλας Κυψέλης

Πέρα Κλουμπ-Ταταύλα

Ηρακλής Περιστ.-Νέα Σμύρνη

Κεραμεικός-ΑΕ Αιγάλεω

Φοίνικας Καλλ.-Αρίων

Θεμιστοκλής-Ιπποκράτης

Ρεπό: Κρόνος Αιγάλεω


9η αγωνιστική 22η

Αρίων-Αστέρας Εξαρχείων

Άτλας Κυψέλης-Πέρα Κλουμπ

Ταταύλα-Ηρακλής Περιστ.

Νέα Σμύρνη-Κεραμεικός

Ιπποκράτης-Φοίνικας Καλλ.

Κρόνος Αιγάλεω-Θεμιστοκλής

Ρεπό: ΑΕ Αιγάλεω


10η αγωνιστική 23η

Αστέρας Εξαρχείων-Ιπποκράτης

Πέρα Κλουμπ-Αρίων

Ηρακλής Περιστ.-Άτλας Κυψέλης

Κεραμεικός-Ταταύλα

ΑΕ Αιγάλεω-Νέα Σμύρνη

Φοίνικας Καλλ.-Κρόνος Αιγάλεω

Ρεπό: Θεμιστοκλής


11η αγωνιστική 24η

Κρόνος Αιγάλεω-Αστέρας Εξαρχείων

Ιπποκράτης-Πέρα Κλουμπ

Αρίων-Ηρακλής Περιστ.

Άτλας Κυψέλης-Κεραμεικός

Ταταύλα-ΑΕ Αιγάλεω

Θεμιστοκλής-Φοίνικας Καλλ.

Ρεπό: Νέα Σμύρνη


12η αγωνιστική 25η

Αστέρας Εξαρχείων-Θεμιστοκλής

Πέρα Κλουμπ-Κρόνος Αιγάλεω

Ηρακλής Περιστ.-Ιπποκράτης

Κεραμεικός-Αρίων

ΑΕ Αιγάλεω-Άτλας Κυψέλης

Νέα Σμύρνη-Ταταύλα

Ρεπό: Φοίνικας Καλλ.


13η αγωνιστική 26η

Φοίνικας Καλλ.-Αστέρας Εξαρχείων

Θεμιστοκλής-Πέρα Κλουμπ

Κρόνος Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ.

Ιπποκράτης-Κεραμεικός

Αρίων-ΑΕ Αιγάλεω

Άτλας Κυψέλης-Νέα Σμύρνη

Ρεπό: Ταταύλα

Related posts

Τα αποτελέσματα στα πρωινά Κυριακάτικα (15/4) ματς στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (6/5) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑ για τις ηλικίες των παικτών σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

Abola Team 3