6.3 C
Αθήνα
Ιανουάριος 16, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Β’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 3ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 3ου ομίλου της Β’ κατηγορίας των Αθηνών για τη σεζόν 2016-2017.

 

1η αγωνιστική 16η

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Κοψαχείλα

Πετράλωνα-Τριφυλλιακός

Αρμενική-Θύελλα Αγ. Δημ.

Καλαμάκι-ΑΕ Γλυφάδας

Μελίσσια-ΑΟ Ιλίου

Τερψιθέα-Πανθησειακός

ΠΑΣ Γαλάτσι-Άφοβος

Αμπελόκηποι-Άγιος Θωμάς

2η αγωνιστική 17η

Αμπελόκηποι-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Κοψαχείλα-Πετράλωνα

Τριφυλλιακός-Αρμενική

Θύελλα Αγ. Δημ.-Καλαμάκι

ΑΕ Γλυφάδας-Μελίσσια

ΑΟ Ιλίου-Τερψιθέα

Πανθησειακός-ΠΑΣ Γαλάτσι

Άγιος Θωμάς-Άφοβος

3η αγωνιστική 18η

Πετράλωνα-Αμπελόκηποι

Αρμενική-Κοψαχείλα

Καλαμάκι-Τριφυλλιακός

Μελίσσια-Θύελλα Αγ. Δημ.

Τερψιθέα-ΑΕ Γλυφάδας

ΠΑΣ Γαλάτσι-ΑΟ Ιλίου

Άφοβος-Πανθησειακός

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Άγιος Θωμάς

4η αγωνιστική 19η

Αμπελόκηποι-Αρμενική

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Πετράλωνα

Κοψαχείλα-Καλαμάκι

Τριφυλλιακός-Μελίσσια

Θύελλα Αγ. Δημ.-Τερψιθέα

ΑΕ Γλυφάδας-ΠΑΣ Γαλάτσι

ΑΟ Ιλίου-Άφοβος

Άγιος Θωμάς-Πανθησειακός

5η αγωνιστική 20ή

Καλαμάκι-Αμπελόκηποι

Αρμενική-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Μελίσσια-Κοψαχείλα

Τερψιθέα-Τριφυλλιακός

ΠΑΣ Γαλάτσι-Θύελλα Αγ. Δημ.

Άφοβος-ΑΕ Γλυφάδας

Πανθησειακός-ΑΟ Ιλίου

Πετράλωνα-Άγιος Θωμάς

6η αγωνιστική 21η

Αμπελόκηποι-Μελίσσια

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Καλαμάκι

Πετράλωνα-Αρμενική

Κοψαχείλα-Τερψιθέα

Τριφυλλιακός-ΠΑΣ Γαλάτσι

Θύελλα Αγ. Δημ.-Άφοβος

ΑΕ Γλυφάδας-Πανθησειακός

Άγιος Θωμάς-ΑΟ Ιλίου

7η αγωνιστική 22η

Τερψιθέα-Αμπελόκηποι

Μελίσσια-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Καλαμάκι-Πετράλωνα

ΠΑΣ Γαλάτσι-Κοψαχείλα

Άφοβος-Τριφυλλιακός

Πανθησειακός-Θύελλα Αγ. Δημ.

ΑΟ Ιλίου-ΑΕ Γλυφάδας

Αρμενική-Άγιος Θωμάς

8η αγωνιστική 23η

Αμπελόκηποι-ΠΑΣ Γαλάτσι

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Τερψιθέα

Πετράλωνα-Μελίσσια

Αρμενική-Καλαμάκι

Κοψαχείλα-Άφοβος

Τριφυλλιακός-Πανθησειακός

Θύελλα Αγ. Δημ.-ΑΟ Ιλίου

Άγιος Θωμάς-ΑΕ Γλυφάδας

9η αγωνιστική 24η

Άφοβος-Αμπελόκηποι

ΠΑΣ Γαλάτσι-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Τερψιθέα-Πετράλωνα

Μελίσσια-Αρμενική

Πανθησειακός-Κοψαχείλα

ΑΟ Ιλίου-Τριφυλλιακός

ΑΕ Γλυφάδας-Θύελλα Αγ. Δημ.

Καλαμάκι-Άγιος Θωμάς

10η αγωνιστική 25η

Αμπελόκηποι-Πανθησειακός

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Άφοβος

Πετράλωνα-ΠΑΣ Γαλάτσι

Αρμενική-Τερψιθέα

Καλαμάκι-Μελίσσια

Κοψαχείλα-ΑΟ Ιλίου

Τριφυλλιακός-ΑΕ Γλυφάδας

Άγιος Θωμάς-Θύελλα Αγ. Δημ.

11η αγωνιστική 26η

ΑΟ Ιλίου-Αμπελόκηποι

Πανθησειακός-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Άφοβος-Πετράλωνα

ΠΑΣ Γαλάτσι-Αρμενική

Τερψιθέα-Καλαμάκι

ΑΕ Γλυφάδας-Κοψαχείλα

Θύελλα Αγ. Δημ.-Τριφυλλιακός

Μελίσσια-Άγιος Θωμάς

12η αγωνιστική 27η

Αμπελόκηποι-ΑΕ Γλυφάδας

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-ΑΟ Ιλίου

Πετράλωνα-Πανθησειακός

Αρμενική-Άφοβος

Καλαμάκι-ΠΑΣ Γαλάτσι

Μελίσσια-Τερψιθέα

Κοψαχείλα-Θύελλα Αγ. Δημ.

Άγιος Θωμάς-Τριφυλλιακός

13η αγωνιστική 28η

Θύελλα Αγ. Δημ.-Αμπελόκηποι

ΑΕ Γλυφάδας-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

ΑΟ Ιλίου-Πετράλωνα

Πανθησειακός-Αρμενική

Άφοβος-Καλαμάκι

ΠΑΣ Γαλάτσι-Μελίσσια

Τριφυλλιακός-Κοψαχείλα

Τερψιθέα-Άγιος Θωμάς

14η αγωνιστική 29η

Αμπελόκηποι-Τριφυλλιακός

Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Θύελλα Αγ. Δημ.

Πετράλωνα-ΑΕ Γλυφάδας

Αρμενική-ΑΟ Ιλίου

Καλαμάκι-Πανθησειακός

Μελίσσια-Άφοβος

Τερψιθέα-ΠΑΣ Γαλάτσι

Άγιος Θωμάς-Κοψαχείλα

15η αγωνιστική 30ή

Κοψαχείλα-Αμπελόκηποι

Τριφυλλιακός-Ελπίδα Αγ. Αναργ.

Θύελλα Αγ. Δημ.-Πετράλωνα

ΑΕ Γλυφάδας-Αρμενική

ΑΟ Ιλίου-Καλαμάκι

Πανθησειακός-Μελίσσια

Άφοβος-Τερψιθέα

ΠΑΣ Γαλάτσι-Άγιος Θωμάς

Related posts

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (17 και 18/9)

Ρένος Γιαμπουράς

ΑΟΝΦ ΑΤΤΑΛΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 3-0: Έτσι ήρθε το… τρίποντο!

Κωνσταντίνος Ράπτης

Οι πρώτοι σκόρερ στους μέχρι τώρα αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΑ

Abola Team 3