15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Α’ ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Α’ κατηγορίας του Πειραιά για τη σεζόν 2016-2017

 

1η αγωνιστική 16η

Χαλκηδόνα-Κύπρος Κορυδ.

Καραβάς-Πανιώνιος Κερ.

Σαλαμινομάχοι-Χαραυγή

ΑΣ Δραπετσώνας-Νίκη Ρέντη

Ατρόμητος Πειρ.-Μοσχάτο

Οδηγήτρια-Αμπελακιακός

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Ελλάς Ποντίων

Ερμής Κορυδ.-Περαμαϊκός

2η αγωνιστική 17η

Καραβάς-Χαλκηδόνα

Κύπρος Κορυδ.-Σαλαμινομάχοι

Πανιώνιος Κερ.-ΑΣ Δραπετσώνας

Χαραυγή-Ατρόμητος Πειρ.

Νίκη Ρέντη-Οδηγήτρια

Μοσχάτο-Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Αμπελακιακός-Περαμαϊκός

Ελλάς Ποντίων-Ερμής Κορυδ.

3η αγωνιστική 18η

Χαλκηδόνα-Σαλαμινομάχοι
ΑΣ Δραπετσώνας-Καραβάς

Ατρόμητος Πειρ.-Κύπρος Κορυδ.

Οδηγήτρια-Πανιώνιος Κερ.

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Χαραυγή

Περαμαϊκός-Νίκη Ρέντη

Ερμής Κορυδ.-Μοσχάτο

Αμπελακιακός-Ελλάς Ποντίων

4η αγωνιστική 19η

ΑΣ Δραπετσώνας–Χαλκηδόνα

Σαλαμινομάχοι–Ατρόμητος Πειρ.

Καραβάς–Οδηγήτρια

Κύπρος Κορυδ.–Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Πανιώνιος Κερ.-Περαμαϊκός

Χαραυγή-Ερμής Κορυδ.

Νίκη Ρέντη-Ελλάς Ποντίων

Μοσχάτο-Αμπελακιακός

5η αγωνιστική 20ή

Χαλκηδόνα-Ατρόμητος Πειρ.

Οδηγήτρια-ΑΣ Δραπετσώνας

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Σαλαμινομάχοι

Περαμαϊκός-Καραβάς

Ερμής Κορυδ.-Κύπρος Κορυδ.

Ελλάς Ποντίων-Πανιώνιος Κερ.

Αμπελακιακός-Χαραυγή

Νίκη Ρέντη-Μοσχάτο

6η αγωνιστική 21η

Οδηγήτρια-Χαλκηδόνα

Ατρόμητος Πειρ.-Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

ΑΣ Δραπετσώνας-Περαμαϊκός

Σαλαμινομάχοι-Ερμής Κορυδ.

Καραβάς-Ελλάς Ποντίων

Κύπρος Κορυδ.-Αμπελακιακός

Πανιώνιος Κερ.-Μοσχάτο

Χαραυγή-Νίκη Ρέντη

7η αγωνιστική 22η

Χαλκηδόνα-Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Περαμαϊκός-Οδηγήτρια

Ερμής Κορυδ.-Ατρόμητος Πειρ.

Ελλάς Ποντίων-ΑΣ Δραπετσώνας

Αμπελακιακός-Σαλαμινομάχοι

Μοσχάτο-Καραβάς

Νίκη Ρέντη-Κύπρος Κορυδ.

Πανιώνιος Κερ.-Χαραυγή

8η αγωνιστική 23η

Περαμαϊκός–Χαλκηδόνα

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Ερμής Κορυδ.

Οδηγήτρια-Ελλάς Ποντίων

Ατρόμητος Πειρ.-Αμπελακιακός

ΑΣ Δραπετσώνας-Μοσχάτο

Σαλαμινομάχοι-Νίκη Ρέντη

Καραβάς-Χαραυγή

Κύπρος Κορυδ.-Πανιώνιος Κερ.

9η αγωνιστική 24η

Χαλκηδόνα-Ερμής Κορυδ.

Ελλάς Ποντίων-Περαμαϊκός

Αμπελακιακός-Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Μοσχάτο-Οδηγήτρια

Νίκη Ρέντη-Ατρόμητος Πειρ.

Χαραυγή-ΑΣ Δραπετσώνας

Πανιώνιος Κερ.-Σαλαμινομάχοι

Κύπρος Κορυδ.-Καραβάς

10η αγωνιστική 25η

Ελλάς Ποντίων-Χαλκηδόνα

Ερμής Κορυδ.-Αμπελακιακός

Περαμαϊκός-Μοσχάτο

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Νίκη Ρέντη

Οδηγήτρια-Χαραυγή

Ατρόμητος Πειρ.-Πανιώνιος Κερ.

ΑΣ Δραπετσώνας-Κύπρος Κορυδ.

Σαλαμινομάχοι-Καραβάς

11η αγωνιστική 26η

Χαλκηδόνα-Αμπελακιακός

Μοσχάτο-Ελλάς Ποντίων

Νίκη Ρέντη-Ερμής Κορυδ.

Χαραυγή-Περαμαϊκός

Πανιώνιος Κερ.-Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Κύπρος Κορυδ.–Οδηγήτρια

Καραβάς–Ατρόμητος Πειρ.

Σαλαμινομάχοι–ΑΣ Δραπετσώνας

12η αγωνιστική 27η

Μοσχάτο-Χαλκηδόνα

Αμπελακιακός-Νίκη Ρέντη

Ελλάς Ποντίων-Χαραυγή

Ερμής Κορυδ.-Πανιώνιος Κερ.

Περαμαϊκός-Κύπρος Κορυδ.

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Καραβάς

Οδηγήτρια-Σαλαμινομάχοι

Ατρόμητος Πειρ.-ΑΣ Δραπετσώνας

13η αγωνιστική 28η

Χαλκηδόνα-Νίκη Ρέντη

Χαραυγή-Μοσχάτο

Πανιώνιος Κερ.-Αμπελακιακός

Κύπρος Κορυδ.-Ελλάς Ποντίων

Καραβάς-Ερμής Κορυδ.

Σαλαμινομάχοι–Περαμαϊκός

ΑΣ Δραπετσώνας–Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα

Ατρόμητος Πειρ.–Οδηγήτρια

14η αγωνιστική 29η

Χαραυγή-Χαλκηδόνα

Νίκη Ρέντη-Πανιώνιος Κερ.

Μοσχάτο-Κύπρος Κορυδ.

Αμπελακιακός-Καραβάς

Ελλάς Ποντίων-Σαλαμινομάχοι

Ερμής Κορυδ.-ΑΣ Δραπετσώνας

Περαμαϊκός-Ατρόμητος Πειρ.

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα-Οδηγήτρια

15η αγωνιστική 30ή

Χαλκηδόνα-Πανιώνιος Κερ.

Κύπρος Κορυδ.-Χαραυγή

Καραβάς-Νίκη Ρέντη

Σαλαμινομάχοι-Μοσχάτο

ΑΣ Δραπετσώνας-Αμπελακιακός

Ατρόμητος Πειρ.-Ελλάς Ποντίων

Οδηγήτρια-Ερμής Κορυδ.

Μαύρος Αετός/Ολυμπιάδα–Περαμαϊκός

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητής στα ματς του Σαββατοκύριακου (24 και 25/3 στον Πειραιά, η ανακοίνωση για την επιτυχημένη αιμοδοσία και οι κλήσεις στις Μικτές Παίδων και Νέων 26/3

Abola Team 3

Ανακοίνωση ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (15/12) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης