2.1 C
Αθήνα
Ιανουάριος 20, 2021
Abola.gr
Β' ΕΠΣΑΝΑ

Β’ ΕΠΣ Πειραιά: Το πρόγραμμα του 1ου ομίλου

Ολοκληρώθηκε η κλήρωση από την οποία προέκυψε το πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Β’ κατηγορίας του Πειραιά για τη σεζόν 2016-2017

 

 

1η αγωνιστική 14η

Αμφιάλη-Δίας Κορυδ.

Νέο Ικόνιο-Θησέας

Αστέρας Κερ.-Αίας Σαλαμίνας

ΑΟ Πειραιάς-Θύελλα Μοσχάτου

ΑΟ Καστέλλας-ΑΟΚ Φαλήρου

Φίλαθλοι-Νέοι Ευγενείας

Αργοναύτης-ΑΕ Νίκαια

2η αγωνιστική 15η

Νέο Ικόνιο-Αμφιάλη

Δίας Κορυδ.-Αστέρας Κερ.

Θησέας-ΑΟ Πειραιάς

Αίας Σαλαμίνας-ΑΟ Καστέλλας

Θύελλα Μοσχάτου-Φίλαθλοι

ΑΟΚ Φαλήρου-Αργοναύτης

Νέοι Ευγενείας-ΑΕ Νίκαια

3η αγωνιστική 16η

Αμφιάλη-Αστέρας Κερ.

ΑΟ Πειραιάς-Νέο Ικόνιο

ΑΟ Καστέλλας-Δίας Κορυδ.

Φίλαθλοι-Θησέας

Αργοναύτης-Αίας Σαλαμίνας

ΑΕ Νίκαια-Θύελλα Μοσχάτου

Νέοι Ευγενείας-ΑΟΚ Φαλήρου

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Πειραιάς-Αμφιάλη

Αστέρας Κερ.-ΑΟ Καστέλλας

Νέο Ικόνιο-Φίλαθλοι

Δίας Κορυδ.-Αργοναύτης

Θησέας-ΑΕ Νίκαια

Αίας Σαλαμίνας-Νέοι Ευγενείας

Θύελλα Μοσχάτου-ΑΟΚ Φαλήρου

5η αγωνιστική 18η

Αμφιάλη-ΑΟ Καστέλλας

Φίλαθλοι-ΑΟ Πειραιάς

Αργοναύτης-Αστέρας Κερ.

ΑΕ Νίκαια-Νέο Ικόνιο

Νέοι Ευγενείας-Δίας Κορυδ.

ΑΟΚ Φαλήρου-Θησέας

Θύελλα Μοσχάτου-Αίας Σαλαμίνας

6η αγωνιστική 19η

Φίλαθλοι-Αμφιάλη

ΑΟ Καστέλλας-Αργοναύτης

ΑΟ Πειραιάς-ΑΕ Νίκαια

Αστέρας Κερ.-Νέοι Ευγενείας

Νέο Ικόνιο-ΑΟΚ Φαλήρου

Δίας Κορυδ.-Θύελλα Μοσχάτου

Θησέας-Αίας Σαλαμίνας

7η αγωνιστική 20ή

Αμφιάλη-Αργοναύτης

ΑΕ Νίκαια-Φίλαθλοι

Νέοι Ευγενείας-ΑΟ Καστέλλας

ΑΟΚ Φαλήρου-ΑΟ Πειραιάς

Θύελλα Μοσχάτου-Αστέρας Κερ.

Αίας Σαλαμίνας-Νέο Ικόνιο

Θησέας-Δίας Κορυδ.

8η αγωνιστική 21η

ΑΕ Νίκαια-Αμφιάλη

Αργοναύτης-Νέοι Ευγενείας

Φίλαθλοι-ΑΟΚ Φαλήρου

ΑΟ Καστέλλας-Θύελλα Μοσχάτου

ΑΟ Πειραιάς-Αίας Σαλαμίνας

Αστέρας Κερ.-Θησέας

Νέο Ικόνιο-Δίας Κορυδ.

9η αγωνιστική 22η

Αμφιάλη-Νέοι Ευγενείας

ΑΟΚ Φαλήρου-ΑΕ Νίκαια

Θύελλα Μοσχάτου-Αργοναύτης

Αίας Σαλαμίνας-Φίλαθλοι

Θησέας-ΑΟ Καστέλλας

Δίας Κορυδ.-ΑΟ Πειραιάς

Αστέρας Κερ.-Νέο Ικόνιο

10η αγωνιστική 23η

ΑΟΚ Φαλήρου-Αμφιάλη

Νέοι Ευγενείας-Θύελλα Μοσχάτου

ΑΕ Νίκαια-Αίας Σαλαμίνας

Αργοναύτης-Θησέας

Φίλαθλοι-Δίας Κορυδ.

ΑΟ Καστέλλας-Νέο Ικόνιο

ΑΟ Πειραιάς-Αστέρας Κερ.

11η αγωνιστική 24η

Αμφιάλη-Θύελλα Μοσχάτου

Αίας Σαλαμίνας-ΑΟΚ Φαλήρου

Θησέας-Νέοι Ευγενείας

Δίας Κορυδ.-ΑΕ Νίκαια

Νέο Ικόνιο-Αργοναύτης

Αστέρας Κερ.-Φίλαθλοι

ΑΟ Καστέλλας-ΑΟ Πειραιάς

12η αγωνιστική 25η

Αίας Σαλαμίνας-Αμφιάλη

Θύελλα Μοσχάτου-Θησέας

ΑΟΚ Φαλήρου-Δίας Κορυδ.

Νέοι Ευγενείας-Νέο Ικόνιο

ΑΕ Νίκαια-Αστέρας Κερ.

Αργοναύτης-ΑΟ Πειραιάς

Φίλαθλοι-ΑΟ Καστέλλας

13η αγωνιστική 26η

Αμφιάλη-Θησέας

Δίας Κορυδ.-Αίας Σαλαμίνας

Νέο Ικόνιο-Θύελλα Μοσχάτου

Αστέρας Κερ.-ΑΟΚ Φαλήρου

ΑΟ Πειραιάς-Νέοι Ευγενείας

ΑΟ Καστέλλας-ΑΕ Νίκαια

Αργοναύτης-Φίλαθλοι

Related posts

Μεταγραφές και δοκιμές στο Κορωπί που ξεκινάει 6/8 ενώ ανακοινώθηκαν και τα φιλικά παιχνίδια

Abola Team 3

Έκλεισε και τον ταλαντούχο Αλεξίου ο Σαρωνικός!

Ρένος Γιαμπουράς

Συντριπτική… Άνοιξη

Βασίλης Θεόκλητος