15.9 C
Αθήνα
Ιούνιος 15, 2021
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου (17/9) σε πρωτάθλημα-κύπελλο

Τι έγινε στις σημερινές αναμετρήσεις στην Αθήνα

 

 

Αναλυτικά:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΕΥΚΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-1
2. ΧΑΪΔΑΡΙ –ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 0-2
3. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α. 0-2
4. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ. 0-3
5. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΡΟΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ. 0-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 0-0
7. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 17/09/16 16:30 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α. 2-1
8. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ– ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 3-2
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ– ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΓΑΒΡΙΛΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ. 3-0
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ –ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 17/09/16 16:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α. 0-1
Κύπελλο
(2η φάση)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ. 0-5
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι. 2-1
13. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 4-0
14. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π. 0-2
15. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ –ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α. 0-2
16. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α. 3-2
17. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α. 2-0
18. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 –ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ. 0-1
19. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
20. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ –ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Σάββατο 17/09/16 16:00 ΚΑΔΔΑΣ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΓΑΚΗΣ Α. 0-1

Related posts

Γ’ ΕΠΣΑ: Το πρόγραμμα του 2ου ομίλου

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματα του σαββατοκύριακου (9-10/2)

Nάσος Φακίδης

O Γενικός Γραμματέας της ΕΠΣΑ Γαβριήλ Παπαδόπουλος σήμερα στις 9 μ.μ.

Τάσος Ζαφειρίου