13.5 C
Αθήνα
Φεβρουάριος 25, 2021
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

ΕΠΣΑΝΑ: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου στην Ανατολική Αττική

 

Σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία

ΑΚατηγορία
(9η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
2. ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Ανθούσας Σάββατο 12/11/16 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
3. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ Γραμματικού Σάββατο 12/11/16 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΚΟΛΗΣ .)
 
4. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Σάββατο 12/11/16 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΜΑΡΚΟ Βούλας Σάββατο 12/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
 
6. ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ Αγίας Άννας Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΝΤΑ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Κερατέας Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
8. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Γλυκών Νερών Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
Β Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Κουβαρά Σάββατο 12/11/16 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
10. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 12/11/16 15:00 ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
11. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Νέων Παλατίων Σάββατο 12/11/16 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
12. ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Αγίας Άννας Κυριακή 13/11/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΠΕΚΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
13. ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αφιδνών Κυριακή 13/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 
14. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΝΟΙΞΗ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 13/11/16 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
15. ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 13/11/16 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.
(Παρατηρητής: ΚΩΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ)
 
16. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
17. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ – ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ Αναβύσσου Κυριακή 13/11/16 15:00 ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΒΑΒΑΛΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
 
Γ Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ Νέας Μάκρης Σάββατο 12/11/16 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
19. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ Βούλας Κυριακή 13/11/16 15:00 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
20. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ Γραμματικού Κυριακή 13/11/16 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)
 
21. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ Πολυδενδρίου Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
 
22. ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Συκαμίνου Κυριακή 13/11/16 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
 
23. ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ Γέρακα Κυριακή 13/11/16 15:00 ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)

Related posts

Ηλιόπουλος στον πάγκο του Κορωπίου, Λιακούτσης πρόεδρος

Παντελίδης Mάνος

Βόμβα μεγατόνων από τον Δήμαρχο Λαυρεωτικής και πρόεδρο του Κεραυνού Κερατέας που αδειάζει τον δικηγόρο Γ. Παναγόπουλο σχετικά με την υπόθεση Γιαρένη και την σημερινή διοίκηση της ΕΠΣΑΝΑ

Abola Team 2

Συμπλήρωση προκήρυξης ΕΠΣΑΝΑ Α’ Β’ & Γ’ Κατηγορίας

Ρένος Γιαμπουράς