20.8 C
Athens
Σεπτέμβριος 18, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββατοκύριακου στον Πειραιά

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ) 1-0
2. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
3. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 27/11/16 12:30 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
4. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-0
5. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-0
6. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΡΙΖΟΣ Ε. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ) 1-0
7. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) 0-0

 

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ) 2-2
9. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-4
10. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/11/16 12:30 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 2-2
11. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/11/16 12:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 3-2
12. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 2-2
13. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ) 0-3
14. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 27/11/16 15:00 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 2-0
15. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ) 3-4

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 0-1
17. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 26/11/16 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΔΟΥΛΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ) 3-0
18. ΘΗΣΕΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 26/11/16 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ) 1-1
19. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 27/11/16 11:00 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ) 1-0
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 3-0
21. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ) 3-1
22. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 1-2

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΓΕΖΕΚΕΛΙΑΝ ΣΥΛΒΙΑ) 1-0
24. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 26/11/16 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι. (Παρατηρητής: ΣΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) 2-2
25. ΜΙΘΡΙΔΑΤΗΣ – ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/11/16 10:00 ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) 2-6
26. ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Κυριακή 27/11/16 12:00 ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ .) 0-3
27. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/11/16 12:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΣΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ) 2-1
28. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Κυριακή 27/11/16 12:30 ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) 1-2

 

Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 26/11/16 15:00 ΚΙΚΗΣ Α., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ .) 5-1
30. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 27/11/16 10:00 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΑΝΗΣ .. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ) 0-2
31. ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 27/11/16 10:00 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 1-0
32. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 27/11/16 11:30 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ .) 0-1
33. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 27/11/16 12:00 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΞΕΝΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ .) 2-1
34. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 27/11/16 12:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΑΡΦΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ .) 2-4
35. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 27/11/16 15:00 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΚΙΤΖΙΑΣ .., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)  


Related posts

ΕΠΣΠ: Το σημερινό πρόγραμμα στον Πειραιά

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣ Πειραιά: Το σημερινό (9/2) πρόγραμμα

Nάσος Φακίδης

Τα αποτελέσματα στα πρωινά ματς της Κυριακής (30/4) στον Πειραιά

Abola Team 3