14.5 C
Αθήνα
Νοέμβριος 30, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (7 & 8/1) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες πρωταθλήματος και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ το Σαββατοκύριακο (7 & 8/1) σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

 

Α’ ΕΠΣΑ

1ος όμιλος

Ηφαιστος Περιστερίου- Θρίαμβος Αθηνών 3-1

ΑΕ Ηράκλειο- Χα’ι’δάρι 0-0

ΠΑΟ Ρουφ- Φωστήρας Ηλιούπολης 2-2

Αγία Ελεούσα- ΑΟ Γλυφάδας 1-2

Κένταυρος Βριλησσίων- Πεύκη 2-1

Μικρασιατικός- Δάφρνη Παλαιού Φαλήρου 3-1

Θρίαμβος Χα’ι’δαρίου- Χαραυγιακός 3-0

ΓΣ Αργυρούπολης- Παπάγος 2-0

2ος όμιλος

Διάνα Ηλιούπολης- Καματερό 1-1

Χαλάνδρι- ΑΟ Περιστερίου 0-4

Ηλιούπολη- Αρης Πετρούπολης 0-0

Αιγάλεω- Αγιαξ Ταύρου 4-0

Αθηνα’ι’κός- Δόξα Βύρωνος 0-1

Αγία Παρασκευή- Πανερυθρα’ι’κός 0-2

Αγιοι Ανάργυροι- Τράχωνες 1-1

Χολαργός- Σούρμενα 2-3

Β’ ΕΠΣΑ 

1ος όμιλος

Αμιλλα Περιστερίου- Φοίνικας Περιστερίου 2-1

Ανθούπολη- Χρυσούπολη 2-1

Αγιος Δημήτριος- ΓΣ Καισαριανής 1-0

Παράδεισος- Αθηνα’ί’δα 1-2

Ειρήνη Πετρούπολης- Λυκόβρυση 1-2

Βύρωνας- Κεραυνός Πετρούπολης 4-2

Βοτανικός- Ιλίσσια 2004 1-2

Νέα Ιωνία- Βριλήσσια 0-0

2ος όμιλος

Αττικός- ΠΟΨ 2-0

Ελευθερούπολη- Ολυμπιακός Λιοσίων 1-0

Απόλλων Χαλανδρίου- ΑΟΝΦ Ατταλος 5-2

Παλαιό Φάληρο- Αστέρας Ζωγράφου 0-0

Κορωνίδα- Αρης Χολαργού 1-1

Ιάσωνας- Αλσούπολη 0-0

Ατρόμητος Χαλανδρίου- ΑΟΝ Αργυρούπολης 2-0

Κολωνός- Νεοπεντελικός 1-3

3ος όμιλος

Ελπίδα Αγίων Αναργύρων- Θύελλα Αγίου Δημητρίου 2-2

Καλαμάκι- Πανθησειακός 1-0

Αγιος Θωμάς- Κοψαχείλα 2-1

Αμπελόκηποι- Τριφυλλιακός 0-1

Πετράλωνα- ΑΕ Γλυφάδας 5-0

Αρμενική- ΑΟ Ιλίου 0-0

Μελίσσια- Αφοβος 1-0

Τερψιθέα- ΠΑΣ Γαλάτσι 2-0

Γ’ ΕΠΣΑ 

1ος όμιλος

ΑΕ Αιγάλεω- Ατλας Κυψέλης 3-3

Αστέρας Εξαρχείων- Θεμιστοκλής 1-1

Κεραμεικός- Αρίωνας 4-0

Πέρα Κλούμπ- Κρόνος Αιγάλεω 0-3

Ηρακλής Περιστερίου- Ιπποκράτης 3-2

Νέα Σμύρνη- Ταταύλα 0-1

2ος όμιλος

Λαύρα Αργυρούπολης- Κηπούπολη 2-3

Ιεράπολη- Πλάτωνας 3-1

Προμηθέας- Φωστήρας Καισαριανής 1-0

Ερμής Ηρακλείου- Κηφισιά 2010 3-0

Λέοντες- Πράσινα Πουλιά 1-1

Ορφέας Αιγάλεω- Ελαφρά Ταξιαρχία 1-2

3ος όμιλος

Γαλαξίας- Δάσος Χα’ι’δαρίου 0-2

Πανιώνιος Καισαριανής- ΑΟ Κωφών 7-1

Λαρισα’ι’κός- Αίμος Πετρούπολης 2-4

Χαλκηδονικός- ΑΕ Ιλίου 1-0

Ολυμπιακός Κυψέλης- Νέα Ζωή 1-2

ΑΕ Μεταμόρφωσης- Διαγόρας Αιγάλεω 4-1

Τόλμη Περιστερίου- ΑΕ Περιστερίου 0-3

4ος όμιλος

Μαρούσι- Κρόνος Αθηνών 2-1

Αστέρας Χα’ι’δαρίου- Εθνικός Αστέρας 1-1

Αναγέννηση Πετρούπολης- Γκυζιακός 2-0

Απόλλων Περιστερίου- Υμηττός 0-4

Θύελλα Περιστερίου- Πατήσια 1-1

Αίας Αθηνών- Δάφνη Αθηνών 3-8

Related posts

«Βόμβα» με Μακρή ο Άγιαξ Ταύρου!

Πρόκριση με 4-3 στην Αλεπότρυπα ο Γκυζιακός

Abola Team 2

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3