20.3 C
Athens
Νοέμβριος 21, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) για τα πρωταθλήματα και στις τρεις κατηγορίες της ΕΠΣΑ έχει ως εξής:  

Σάββατο 11/3, ώρα έναρξης 15:30

Α’ κατηγορία:

1ος όμιλος: Γλυφάδας: ΑΟ Γλυφάδας-Πεύκη, Ηλιούπολης Β’: Φωστήρας Ηλιούπολης-Χαϊδάρι, Ηλιούπολης Α’: Χαραυγιακός-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, ΔΑΚ Αιγάλεω: Αγ. Ελεούσα-Ήφαιστος, Ρουφ: Ρουφ-Κένταυρος Βριλησσίων.

2ος όμιλος: Χολαργού Β’: Χολαργός-Άγιαξ Ταύρου, Ηφαίστου: ΑΟ Περιστερίου-Καματερό, Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός-Δόξα Βύρωνα, Χαλανδρίου: Χαλάνδρι-Αιγάλεω.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Χρυσούπολης: Άμιλλα Περιστερίου-Αγ. Δημήτριος, Βριλησσίων: Βριλήσσια-Αθηναϊδα.

2ος όμιλος: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Ατρόμητος Χαλ., Κ. Χαλανδρίου: ΠΟΨ-Άτταλος.

3ος όμιλος: Αγ. Αναργύρων: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Μελίσσια, Γουδή: Αγ. Θωμάς-Αρμενική, Μελισσίων: Τριφυλλιακός-Άφοβος.

Γ’ κατηγορία:

1ος όμιλος: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Πέρα Κλουμπ-Νέα Σμύρνη.

2ος όμιλος: Νήαρ Ήστ: Φωστήρας Καισαριανής-Πράσινα Πουλιά, Υμηττού: Προμηθέας-Ερμής Ειρ. Ηρακλείου.

3ος όμιλος: 10:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Ολυμπιακός Κυψέλης-ΑΕ Ιλίου, 10:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Λαρισαϊκός-Χαλκηδονικός, 11:00: Χρυσούπολης: Γαλαξίας-Πανιώνιος Καισ/νής, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή Μετ/σης-ΑΟ Κωφών, Ηφαίστου: Τόλμη Περ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης, 15:30: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Αίμος Πετρ/λης-ΑΕ Περιστερίου.

4ος όμιλος: Μετ/σης Λυκόβρυσης: Πατήσια-Γκυζιακός.

Κυριακή 12/3

Α’ κατηγορία, ώρα έναρξης 15:30

1ος όμιλος: Αργυρούπολης Β’: ΓΣ Αργυρούπολης-Θρίαμβος Αθ., Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδαρ.-ΑΕ Ηράκλειο, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Παπάγος.

2ος όμιλος: Τραχώνων Αλίμου Α’: Τράχωνες-Άρης Πετρούπολης, Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Διάνα Ηλιούπολης, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Ηλιούπολη, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός-Σούρμενα.

Β’ κατηγορία:

1ος όμιλος: 11:00: Πετρούπολης Γ’ (Γρηγορίου): Κεραυνός Πετρ/λης-Λυκόβρυση, 12:30: Ρουφ: Ένωση Βοτανικού-Παράδεισος, 15:30: Νέας Ιωνίας: Νέα Ιωνία-Ειρήνη Πετρ/λης. Γουδή: Ιλίσια 2004-ΓΣ Καισαριανής, Περιστερίου (Χωράφας): Φοίνικας Περιστερίου-Χρυσούπολη, Ηλιούπολης Β’: Βύρων-Ανθούπολη.

2ος όμιλος: 11:00: Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη-Ολυμπιακός Λιοσίων, 15:30: Ακαδημία Πλάτωνος: Κολωνός-Παλ. Φάληρο, Ιλίου: Ιάσων-Απόλλων Χαλ., Χολαργού Β’: Άρης Χολαργού-Αστέρας Ζωγράφου, Μελισσίων: Νεοπεντελικός-ΑΟΝ Αργυρούπολης.

3ος όμιλος: 10:30: Παλ. Φαλήρου (Σωτ. Αγγελόπουλος): Κοψαχείλα-ΠΑΣ Γαλάτσι, 15:15: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αμπελόκηποι-Τερψιθέα, 15:30: Ρουφ: Πετράλωνα-Καλαμάκι, Αγ. Δημητρίου: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Πανθησειακός, Γλυφάδας: Ποσειδώνας Γλυφάδας-ΑΟ Ιλίου.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 11:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: Θεμιστοκλής-Αρίων, 12:45: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Αστέρας Εξαρχείων-Ταταύλα, 13:30: Τζιτζιφιών (Παραλίας): Φοίνικας Καλλιθέας-Άτλας Κυψέλης, 15:30: Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Κρόνος Αιγάλεω-Ιπποκράρης, Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστερίου-ΑΕ Αιγάλεω.

2ος όμιλος: 09:30: Ρουφ: Λέοντες-Λαύρα Αργ/λης, 11:00: Γλυφάδας: ΠΑΣ Αθηνών 1966-Κηπούπολη, 12:30: Πεύκης: Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας)-Πλάτων, 15:30: ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας Αιγάλεω-Κηφισιά 2010.

3ος όμιλος: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Δάσος Χαϊδαρίου-Διαγόρας Αιγάλεω.

4ος όμιλος: 11:00: Ταύρου Β’ (Χ. Παυλίδης): Δάφνη Αθ.-Υμηττός, Περιστερίου (Χωράφας): Απόλλων Περιστερίου-Μαρούσι, 13:00: Ακαδημία Πλάτωνος: Αίας Αθηνών-Αστέρας Χαϊδαρίου, 15:30: Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νίκη Αλίμου-Κρόνος Αθηνών, Χρυσούπολης: Θύελλα Περιστερίου-Εθνικός Αστέρας.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

ΕΠΣΑ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ρένος Γιαμπουράς

ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα της Β’ φάσης του Κυπέλλου

Ρένος Γιαμπουράς

Με την ατυχία τους τα έχουν στην Τερψιθέα αλλά κρατάνε την καλή εμφάνιση

Abola Team 3