22 C
Athens
Σεπτέμβριος 20, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων στον Πειραιά

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ) 1-1
3. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)  0-2

 

Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ – ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) 1-3
6. ΑΜΦΙΑΛΗ – ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 21/01/17 15:00 ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 5-1

 

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
7. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .) 2-0
8. ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 21/01/17 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ .) 0-0

 

Γ Κατηγορία
(15η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 21/01/17 15:00 ΤΖΙΚΑ Κ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) 0-3
10. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 21/01/17 15:30 ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ) 3-0 

 
 
 
 

Related posts

Τον Θανάση Μητρόπουλο ανακοίνωσε ο ΑΟ Καραβάς

Abola Team 2

Συνεχίζει με Σταμάτη Αναστασιάδη στον πάγκο της η ΑΕ Θύελλας Αχιλλέα Κορυδαλλού

Abola Team 3

Γενική Συνέλευση 16/6 στην Οδηγήτρια

Abola Team 3