21.9 C
Athens
Σεπτέμβριος 16, 2019
Abola.gr
Γ' ΕΘΝΙΚΗ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της σημερινής (14ης) αγωνιστικής και η επόμενη αγωνιστική στους 4 ομίλους.

1ος όμιλος


Τα αποτελέσματα (14η αγων.)

ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας 2-1

Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης 1-2

Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας (29/1)

Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα 1-0

Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων 7-0 (21/1)

Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα 3-2

Δόξα Δράμας-Νάουσα 3-0

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς


Η επόμενη αγωνιστική (15η)

Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά (25/1)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς 0-1 (15/1)

Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών (25/1)

ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός (25/1)

ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός (25/1)

Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου (26/1)

Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης (25/1)

Ρεπό: ΑΟ Καρδίας

2ος όμιλος


Τα αποτελέσματα (14η αγων.)

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Λάρισας 1-1

Διαγόρας Σεβαστής-Νίκη Βόλου 0-0

ΑΕ Ιστιαίας-Πύδνα Κίτρους 1-0

ΑΕ Καραϊσκάκης-Εθνικός Φιλιππιάδας 2-1

Αστέρας Πετρίτη-Αμβρακία Κωστακιών 0-0

Μαύροι Αετοί Ελευθερ.-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας (29/1)

ΘεσπρωτόςΠιερικός 2-0

Ολυμπιακός ΒόλουΡήγας Φεραίος 2-1


Η επόμενη αγωνιστική (15η, 25/1)

Απόλλων ΛάρισαςΝίκη Βόλου

Πύδνα ΚίτρουςΤηλυκράτης Λευκάδας

Εθνικός ΦιλιππιάδαςΔιαγόρας Σεβαστής (1-3, 15/1)

Αμβρακία ΚωστακιώνΑΕ Ιστιαίας (2-0, 15/1)

Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑΕ Καραϊσκάκης

ΠιερικόςΑστέρας Πετρίτη

Ρήγας ΦεραίοςΜαύροι Αετοί Ελευθερ.

Ολυμπιακός ΒόλουΘεσπρωτός

3ος όμιλος


Τα αποτελέσματα (14η αγων.)

Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού 5-1 (8/1)

Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου 1-0

Παναρκαδικός-Θήβα 1-1

Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης 1-0

ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας 1-1

ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας 5-0

Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας 3-3

Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας


Η επόμενη αγωνιστική (17η, 29/1)

Τσικλητήρας Πύλου-Θήβα

Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Ζευγολατιού

ΠΑΟ Βάρδας-Αχαϊκή

ΑΟ Χαλκίδας-Αστέρας Αμαλιάδας

Παναχαϊκή-Αιολικός

ΑΕ Ερμιονίδας-Παναρκαδικός

ΑΟ Λουτράκι-Παναργειακός

Ρεπό: Φωστήρας

4ος όμιλος


Τα αποτελέσματα (14η αγων.)

Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών 2-0

ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά 1-2

Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας 1-0 (8/1)

Ιωνικός-Ηλυσιακός 4-3 (8/1)

Πανθηραϊκός-Προοδευτική 0-2 (8/1)

Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 4-0 (8/1)

Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος 1-0 (8/1)

Ρεπό: Ιάλυσος

(16η αγων.): Ιάλυσος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 2-0


Η επόμενη αγωνιστική (17η, 29/1)

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Προοδευτική-Θύελλα Ραφήνας

Ρόδος-Εργοτέλης

Εθνικός Πειραιά-Ιάλυσος

ΠΟ Ατσαλένιου-Κηφισιά

Άγιος Ιερόθεος-Ιωνικός

Τριγλία Ραφήνας-Πανθηραϊκός

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ

 

Related posts

Κατσικογιάννης: «Η άνοδος θα κριθεί στους 10 – 11 βαθμούς»

Abola Team 2

Μεγάλο διπλό η Κηφισιά με ΠΟΑ-Την δεύτερη συνεχόμενη νίκη πέτυχε το συγκρότημα του Ηλία Καλοπήτα με το εκτός έδρας 1-2 επί του Ατσαλένιου

Abola Team 2

“Τέλος…πριν αρχίσει”

Κωνσταντίνος Περούλης