20.4 C
Athens
Σεπτέμβριος 19, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΑ

Το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στην ΕΠΣΑ και στις τρεις κατηγορίες έχει ως εξής:

 

Σάββατο (28/1), ώρα έναρξης 15:00

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος: Ηφαίστου: Ήφαιστος-Δάφνη Παλ. Φαλήρου, Ρουφ: Ρουφ-Αγ. Ελεούσα.

2ος όμιλος: Αιγάλεω (Στ. Μαυροθαλασσίτης): Αιγάλεω-Δόξα Βύρωνα, Ηλιούπολης Β’: Διάνα-Πανερυθραϊκός.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: Χρυσούπολης: Άμιλλα Περ.-Κεραυνός Πετρ/λης, Περιστερίου (Χωράφας): Ανθούπολη-Βριλήσσια, Αγ. Δημητρίου: Αγ. Δημήτριος-Ιλίσια 2004, Μελισσίων: Παράδεισος-Φοίνικας Περιστερίου, Πετρούπολης Β’ (Αλκυών): Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη, Μετ/σης Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση-ΓΣ Καισαριανής, Κυψέλης (Αλεπότρυπα): Αθηναϊδα-Βύρων.

2ος όμιλος: Ακαδημία Πλάτωνος: Αττικός-Κολωνός, Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη-Νεοπεντελικός, Κ. Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλ.-ΠΟΨ, Παλ. Φάληρο (Σ. Αγγελόπουλος): Παλ. Φάληρο-Ολυμπιακός Λιοσίων, Γουδή: Αστέρας Ζωγράφου-Άτταλος, Αργυρούπολης Α’: ΑΟΝ Αργυρούπολης-Κορωνίδα.

3ος όμιλος: Αγ. Αναργύρων: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-Αμπελόκηποι, Καλαμακίου Β’: Καλαμάκι-Θύελλα Αγ. Δημ.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: ΔΑΚ Αιγάλεω: ΑΕ Αιγάλεω-Κρόνος Αιγάλεω.

2ος όμιλος: Αιγάλεω (Ορυζομύλων): Ιεράπολη-Ελαφρά Ταξιαρχία (Αετός Καλλιθέας).

3ος όμιλος: Ιλίου: ΑΕ Ιλίου-ΑΟ Κωφών, Νήαρ Ήστ: Πανιώνιος Καισ/νής-Νέα Ζωή Μεταμόρφωσης.

4ος όμιλος: Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Εθνικός Αστέρας-Γκυζιακός, Πεύκης: Μαρούσι-Δάφνη Αθ.

Κυριακή 29/1

Α’ κατηγορία

1ος όμιλος, 15:00: Υμηττού: Θρίαμβος Αθ.-Χαϊδάρι, Βριλησσίων: Κένταυρος Βριλησσίων-Χαραυγιακός, Καισαριανής (Μ. Κρητικόπουλος): Μικρασιατικός-Γλυφάδα, Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Θρίαμβος Χαϊδ.-ΓΣ Αργυρούπολης.

2ος όμιλος: 11:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Άγιαξ Ταύρου-Άρης Πετρ/λης, Ελληνικού: Σούρμενα-Καματερό, 15:00: Ηλιούπολης Α’: Ηλιούπολη-Τράχωνες, Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός-ΑΟ Περιστερίου, Αγ. Παρασκευής: Αγ. Παρασκευή-Χολαργός, Αγ. Αναργύρων: Αγ. Ανάργυροι-Χαλάνδρι.

Β’ κατηγορία

1ος όμιλος: 12:30: Ρουφ: Ένωση Βοτανικού-Νέα Ιωνία.

2ος όμιλος: 15:00: Ιλίου: Ιάσων-Άρης Χολαργού.

3ος όμιλος: 11:00: Νέας Ιωνίας: ΠΑΣ Γαλάτσι-Πανθησειακός, 15:00: Ελληνικού: Αρμενική-Τριφυλλιακός, Μελισσίων: Μελίσσια-ΑΕ Γλυφάδας Ποσειδώνας, Τερψιθέας: Τερψιθέα-ΑΟ Ιλίου, Ηρακλείου: Άφοβος-Αγ. Θωμάς, 15:15: Ρουφ: Πετράλωνα-Κοψαχείλα.

Γ’ κατηγορία

1ος όμιλος: 10:00: Ρουφ: Κεραμεικός-Θεμιστοκλής, 12:00: Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστ.-Φοίνικας Καλλιθέας, 15:00: Παλ. Φαλήρου (Σ. Αγγελόπουλος): Ταταύλα-Αρίων, Καλαμακίου Αλίμου Β’: Νέα Σμύρνη-Ιπποκράτης, Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Πέρα Κλουμπ-Αστέρας Εξαρχείων.

2ος όμιλος: 11:00: Ηρακλείου: Ερμής Ειρ. Ηρ.-Πράσινα Πουλιά, Υμηττού: Προμηθέας-Ορφέας Αιγάλεω, 12:00: Κυψέλης (Αλεπότρυπας): Λέοντες-ΠΑΣ Αθηνών, 15:00: Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010-Πλάτων, Αργυρούπολης Β’: Λαύρα-Φωστήρας Καισ/νής.

3ος όμιλος: 11:00: Αγ. Αναργύρων: Χαλκηδονικός-ΑΕ Περιστερίου, Ακαδημία Πλάτωνος: Λαρισαϊκός-Ολυμπιακός Κυψέλης, 15:00: ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας Αιγάλεω-Γαλαξίας, Μετ/σης Λυκόβρυσης: ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αίμος Πετρ., Χρυσούπολης: Τόλμη Περ.-Δάσος Χαϊδαρίου.

4ος όμιλος: 11:00: Χαϊδαρίου (Τ. Χαραλαμπίδης): Αστέρας Χαϊδαρίου-Υμηττός, Περιστερίου (Χωράφας):Απόλλων Περιστ.-Νίκη Αλίμου, 15:00: Πετρούπολης Β’: Αναγέννηση Πετρ/λης-Πατήσια, Ακαδημία Πλάτωνος: Αίας Αθηνών-Θύελλα Περιστερίου.

ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΦΗΣ

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββάτου (25/11) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Πήρε Κωνσταντινίδη η Ανθούπολη

Abola Team 3

ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ-ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ: Πήρε την πρόκριση στην ματσάρα η ΑΠΕ

Ρένος Γιαμπουράς