19.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΑΝΑ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑΝΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητη

 

  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Βούλας Σάββατο 04/02/17 15:00 ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
 
2. ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 05/02/17 15:00 ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
 
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 05/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
 
4. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚ Παλλήνης Κυριακή 05/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
 
5. ΜΑΡΚΟ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Μαρκόπουλου Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
 
6. ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης Κυριακή 05/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
 
7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Μαραθώνα Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΖΑΧΑΡΙΑΣ .)
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
8. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ Κρυονερίου Κυριακή 05/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
 

 

Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)

 

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Αγίου Στεφάνου Σάββατο 04/02/17 15:00 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
 
12. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΝΟΙΞΗ Βουλιαγμένης Σάββατο 04/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
 
13. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Ραφήνας Σάββατο 04/02/17 15:00 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
 
14. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Διονύσου Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
 
15. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
 
16. ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
 
17. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ – ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ Καλυβίων Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
18. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ Νέων Παλατίων Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
 
Γ Κατηγορία
(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ Καλάμου Σάββατο 04/02/17 15:00 ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ .)
 
20. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Δροσιάς Σάββατο 04/02/17 15:00 ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
 
21. ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ Γραμματικού Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
 
22. Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ Βούλας Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΝΙΚΟΛΑΟΥ .)
 
23. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ Γλυκών Νερών (πλαστικό) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
 
24. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΥΛΩΝ Ανθούσας Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΑΦΕΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ)

Related posts

Σχεδόν ολόκληρο το Δ.Σ. της ΕΠΣΑΝΑ με επικεφαλής τον Δημήτρη Γιαρένη βρέθηκε στην Βάρη

Abola Team 3

Πορεύεται με το μέλλον

Κωνσταντίνος Περούλης

Τα σημερινά (9/11/19) αποτελέσματα στην ΕΠΣΑΝΑ

Abola Newsroom