16 C
Αθήνα
Οκτώβριος 31, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

 

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)

 
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.  
2. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.  
3. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
4. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΛΕΟΝΤΑΚΙΑΝΑΚΟΣ Κ.  
5. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 04/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
6. ΡΟΥΦ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
7. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.  
8. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
10. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.  
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΓΡΙΜΜΑΣ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
12. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
14. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
15. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΖΕΛΕΠΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
16. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΣΤΑΜΟΣ Μ.  
18. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
19. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 05/02/17 11:30 ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ.  
20. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
21. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.  
22. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
23. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
24. ΒΥΡΩΝ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.  
26. ΠΟΨ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
28. ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΡΕΣΙΤΗΣ Σ.  
29. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
30. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΙΑΣΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.  
31. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
32. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 05/02/17 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
34. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.  
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
36. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.  
37. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
38. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.  
39. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.  
40. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 15:15 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 10:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΛΙΚΑΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
42. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 10:00 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ.  
43. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.  
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 05/02/17 12:45 ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.  
45. ΑΡΙΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:00 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
46. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
48. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
49. ΠΛΑΤΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΖΗΣΗΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΕΤΣΗ Μ.  
50. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
51. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
54. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.  
55. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α.  
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 05/02/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Α.  
57. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 05/02/17 12:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΙΑΒΒΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
58. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 05/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.  
59. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 05/02/17 15:15 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος(16η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 04/02/17 15:00 ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.  
61. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ Α.  
62. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
63. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 04/02/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Α.  
64. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 05/02/17 11:00 ΖΥΓΑΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ.

 

 

Related posts

Τα αποτελέσματα στα ματς του Σαββατοκύριακου 17 και 18/11 στην ΕΠΣΑ

Ρένος Γιαμπουράς

Ελεύθερος ο Χριστόπουλος

Kώστας Παλαιολόγος

Με ψυχή και πάθος οι Άγιοι Ανάργυροι!

Ρένος Γιαμπουράς