19.6 C
Αθήνα
Οκτώβριος 20, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (18/2) στην ΕΠΣΑ

Στους αγώνες του Σαββάτου (18/2) στην ΕΠΣΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α. 1-2
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ. 0-4
3. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 18/02/17 15:00 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ. 0-3
4. ΡΟΥΦ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ. 4-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π. 0-0
6. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΣ Π. 1-0
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ. 1-0
8. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 1-2
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ. 1-0
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 2-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ. 1-1
12. ΠΟΨ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η. 2-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε. 2-2
14. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π. 1-1
15. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν. 1-0
16. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α. 1-3
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ. 5-1
18. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΡΕΣΙΤΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 1-2
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 18/02/17 15:00 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ Η. 2-4
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ. 0-4
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΛΑΝΖΗΣ Τ., ΦΙΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ. 2-2
22. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-1
23. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 18/02/17 15:00 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-2

 

Related posts

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (17 και 18/3) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Η ΕΠΣΑ για τις καταστάσεις αθλουμένων μελών

Abola Team 3

Ποσειδώνα Γλυφάδας – Α. Ο. Ν. Φ. Πειραϊκός 1-2 (φιλικό)

Ρένος Γιαμπουράς