15.9 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στον Πειραιά

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στον Πειραιά θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές και θα δουν οι εξής παρατηρητές:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
2. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ» Σάββατο 25/02/17 15:30 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΦΕΛΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ)  
3. Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΣΕΡΕΠΑΣ Α. (Παρατηρητής: ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ.)  
4. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΜΑΛΟΥΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
5. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)  
6. ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/02/17 13:00 ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)  
7. ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ – ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/02/17 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ.)  
9. ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Σάββατο 25/02/17 15:30 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)  
10. ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ -ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Κυριακή 26/02/17 12:00 ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
11. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ» Κυριακή 26/02/17 13:00 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)  
12. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΚΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
13. ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ ΝΙΚΑΙΑΣ Κυριακή 26/02/17 15:30 ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ .., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)  
14. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/02/17 15:30 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ. (Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ)  
15. ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/02/17 15:30 ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)  
Γ Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ / νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)  
17. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Σάββατο 25/02/17 15:30 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)  
18. ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΡΕΝΤΗ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ Κυριακή 26/02/17 10:30 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)  
19. ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ – Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Κυριακή 26/02/17 13:00 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΙΟΥ.)  
20. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΜΟΣΧΑΤΟΥ Κυριακή 26/02/17 13:00 ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α. (Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ.)  
21. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – A.Σ.Χ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/02/17 15:30 ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΣΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΗΣ.)  
22. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦ Κυριακή 26/02/17 15:30 ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν. (Παρατηρητής: ΔΡΟΓΩΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)

Related posts

Τα αποτελέσματα του Κυπέλλου Πειραιά (Σάββατο 28/9)

Abola Team

Οι διαιτητές και οι παρατηρητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (31/3 και 1/4) στον Πειραιά

Abola Team 3

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου (28 & 29/1) στον Πειραιά

Abola Team 3