17.2 C
Αθήνα
Οκτώβριος 21, 2020
Abola.gr
ΕΠΣΔΑ

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ

Στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (25 & 26/2) στην ΕΠΣΔΑ σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΓΣ – ΑΙΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΜΠΟΥΡΔΟΣ Ν., ΠΙΠΗ Β., ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΡΥΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ )
3-2
2. ΠΑΟ ΚΟΥΝΤΟΥΡΩΝ ΜΑΝΔΡΑΣ – ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΦΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΕΙΟ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΣ Χ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΤΣΙΜΙΚΟΣ ΠΑΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ )
0-3
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ – ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΟΥΡΚΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ)
1-5
4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΠΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Σάββατο 25/02/17 16:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ Ε.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΑΛΣΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
1-2
5. Δ.Α.Ο ΖΩΦΡΙΑΣ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ., ΒΑΛΚΑΝΟΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
0-1
6. ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΕ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΦΥΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΑΛΙΑΓΑΣ Α., ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΑΚΑΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
1-1
7. ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ-ΔΟΞΑ – ΑΣΑ Ν.ΠΕΡΑΜ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΟΜΠΥΛΙΑ Χ., ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ Γ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ )
2-1
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
(19η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΣ ΔΥΝΑ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ – ΑΣ ΠΥΡΡΙΧΙΟΣ ΑΣΠ/ΡΓΟ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΝΤΖΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ)
0-1
9. Α.Ο. ΜΙΜΑΣ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ – ΛΑΜΠΕΡΗ ΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΕΓΑΡΩΝ Σάββατο 25/02/17 15:00 ΧΡΕΛΙΑΣ Θ., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ., ΣΑΡΙΔΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
2-1
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Σάββατο 25/02/17 16:00 ΧΡΟΝΗΣ Γ., ΖΑΧΟΣ Θ., ΔΟΜΠΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-1
11. ΑΠΣ Ο ΛΕΩΝ – ΜΕΓΑΡΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Κυριακή 26/02/17 11:00 HABILAJ A., ΜΗΛΙΩΝΗΣ Ε., ΚΑΡΓΑΚΟΣ Δ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ)
6-1
12. ΑΠΟΛΛΩΝ Α. ΛΙΟΣΙΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΟΚΤΙΣΤΩΝ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ Κυριακή 26/02/17 15:00 ΦΑΡΜΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΕΣΤΗ Κ., ΠΑΥΛΟΣ Χ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΜΠΙΜΠΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ)
1-5

Related posts

Τα αποτελέσματα στους αγώνες του Σαββατοκύριακου (18 & 19/2) στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3

Ανακοίνωση της Επιτροπής Υποδομών της ΕΠΣΔΑ για τα πρωταθλήματα Παίδων

Abola Team 3

Πήρε Παναγιώτου ο Ίκαρος Νεοκτίστων, οι ποινές παικτών, προπονητών & παραγόντων στην ΕΠΣΔΑ

Abola Team 3