19.6 C
Athens
Οκτώβριος 14, 2019
Abola.gr
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ

Οι διαιτητές στα ματς του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΑ

Τα ματς του Σαββατοκύριακου (11 & 12/3) στην ΕΠΣΑ θα διευθύνουν οι εξής διαιτητές:

A Κατηγορία 1ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.  
2. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.  
3. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.  
4. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 11/03/17 15:30 ΦΙΤΣΑΣ Β., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.  
5. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.  
6. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.  
7. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
8. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ.  
10. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.  
11. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΔΟΣ Σ.  
12. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.  
13. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.  
14. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.  
15. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
16. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.  
18. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ.  
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/03/17 11:00 ΑΡΓΥΡΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.  
20. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/03/17 12:30 ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΑΣΠΑΣ Δ., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε.  
21. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.  
22. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.  
23. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΝΤΑΛΛΑΣ Π., ΦΙΤΣΑΣ Β.  
24. ΒΥΡΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.  
26. ΠΟΨ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ.  
27. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΣ Π.  
28. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.  
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.  
30. ΙΑΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.  
31. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Χ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.  
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΥΨΑΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.  
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.  
34. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.  
35. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΣΧΙΖΑΣ Κ., ΔΕΛΗΘΟΔΩΡΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.  
36. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 12/03/17 10:30 ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.  
37. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/03/17 15:15 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.  
38. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΛΑΣΠΑΣ Δ.  
39. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.  
40. ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΟΡΤΕΣΗΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.  
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 11/03/17 15:15 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.  
42. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΡΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/03/17 11:00 ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.  
43. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/03/17 12:45 ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.  
44. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Κυριακή 12/03/17 13:30 ΖΥΓΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
45. ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.  
46. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ.  
48. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΑΚΗΣ Α.  
49. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 12/03/17 09:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.  
50. ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.  
51. ΕΛΑΦΡΑ ΤΑΞΙΑΡΧΙΑ (ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 12/03/17 12:30 ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΕΖΙΝΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.  
52. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.  
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 11/03/17 15:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.  
54. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 12/03/17 10:00 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.  
55. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΔΗΜΑΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.  
56. ΝΕΑ ΖΩΗ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ Κ., ΛΟΥΔΑΡΟΣ Ν.  
57. ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 12/03/17 11:00 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΑΚΗΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.  
58. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/03/17 13:00 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.  
59. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 12/03/17 15:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.  
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
  Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 11/03/17 15:30 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.  
61. ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 12/03/17 10:30 ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.  
62. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 12/03/17 11:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Θ.  
63. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 12/03/17 11:00 ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  
64. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.  
65. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 12/03/17 15:30 ΜΠΑΡΑΚΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.  

 

 

Related posts

ΓΙΟΡΤΑΣΑΝ ΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (65 ΦΩΤΟ)!

Abola Team 3

Ο Φωστήρας 4-1 την Πεύκη στο Κύπελλο ΕΠΣΑ

Abola Team 3

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου (28/10 και 29/10) στην ΕΠΣΑ

Abola Team 2